Fallout 3

Fallout 3 GOTY ze Steama bez usługi Games for Windows Live

Do niedawna trzeba było się trochę nakombinować, żeby uruchomić Fallout 3 w wersji dostępnej na platformie Steam. Gra wykorzystywała porzuconą już usługę Games for Windows Live.

Bethesda udostępniła właśnie patch w wersji 1.7.0.4, który całkowicie usuwa wspomnianą usługę. Jeśli chcielibyście zagrać w Fallout 3 ze Steama, najlepiej usunąć grę całkowicie i pobrać ją od nowa. Dzięki temu unikniecie dodatkowych problemów.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

4 komentarzy na temat “Fallout 3 GOTY ze Steama bez usługi Games for Windows Live”

 1. Podobno część modów popsuto dzięki temu. Pewnie twórcy obowiązkowych skryptów i innych niezbędników dawno zapomnieli o tej grze i raczej nie poprawią?
  Chyba wersja z GOGa nie ma problemów z modami?

  1. Dlaczego mieliby zapomnieć? Ciągle powstają mody do trójki, New Vegas, czwórki nie wspominając, że fani nadal usprawniają jedynkę i dwójkę.

   Wracając do tematu uważam, że te wszystkie poboczne usługi w tym również platformy tj. Steam wprowadzają więcej zamieszania niż pożytku.

   1. Bardziej chodziło mi o twórców obowiązkowych poprawek czy skryptów, które aplikuje się na początek zanim zabierzesz się za instalację innych, większych modyfikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.