Olympus 2077

Olympus 2207 – Beta wersja spolszczenia

Panie i Panowie, po wielu miesiącach żmudnej pracy oddajemy wersję beta tłumaczenia do Olympus 2207. Poprzedni wpis sprawił, że zgłosiło się grono osób które dołożyły swoją cegiełkę do paczki, którą możecie ściągnąć. Dzięki wam wielkie za wsparcie, gdyby nie Wy, spolszczenie (o ile w ogóle) ukazałoby się pewnie za rok albo i później.

Na forum utworzyłem wątek, w którym spisałem zawczasu swoje spostrzeżenia, możecie tam zamieszczać też swoje uwagi. Grę wraz ze spolszczeniem możecie pobrać z serwisu mega (samo archiwum ze spolszczeniem możecie też pobrać bezpośrednio od nas – Olympus 2207 – spolszczenie). Wszystkie zgłoszone błędy, będę starał się poprawiać na bieżąco i wrzucać do tego folderu z bieżącą datą. Spolszczenie zostało przygotowane z myślą o wersji Fixed Edition, gdyby jednak ktoś chciał grać w „zwykłego” Olympusa – dajcie znać. FE z tego co mi wiadomo ma poprawioną część błędów i od razu obsługuje patcha hi-res i kilka innych modów usprawniających rozgrywkę. Z pełną listą zmian możecie się zapoznać na nuclear-city.

Za wszystkie niedogodności, które się pojawią z góry przepraszam, ale gdybym chciał oddać w pełni dopracowaną polonizację, to musiałbym samodzielnie przejść grę kilka razy na kilka sposobów.

Udanej zabawy.

6 thoughts to “Olympus 2207 – Beta wersja spolszczenia”

  1. Gratuluję wytrwałości i ukończenia projektu, to musiało kosztować ogrom pracy, poświęcenia swojego czasu i organizowania się… co mogę powiedzieć… naprawdę wielkie dzięki, odwaliliście kawał porządnej i bardzo potrzebnej roboty :))

  2. Witam, mam problem ze zmianą rozdzielczość i grze , używam f2_res_Config niestety po zmianie rozdzielczości na inną zmiany nie zostają zachowane , czy ma ktoś może sposób na rozwiązanie tego ?

  3. Jak odpalisz grę to po wybraniu ustawień masz możliwość wybrania ustawień grafiki. Ew przez f2res.exe (czy jak się zwie, nie sprawdzę teraz bo nie jestem przy kompie), ale jest po rusku i warto odpalić raz jeszcze aby sprawdzić ustawienia bo nie pamiętam który przycisk to 'ok’ a który 'anuluj’

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.