Biegnij, Goodsprings, biegnij!

Joe Cobb, dowódca Kajdaniarzy, chce zabić Ringo. Samego Cobba znajdziesz podpierającego ścianę jednego z domów w Goodsprings, po tym jak nakryjesz go na kłótni z Trudy.

Likwidacja Ringo

Ringo chowa się w budynku stacji benzynowej. Idź tam i go zabij. Po tym, jak skończysz z Ringo, wróć do Cobb’a. Mężczyzna zleci Ci załatwienie zapasów od doktora i sklepikarza.

Zdobywamy zapasy

By wyłudzić medykamenty od doktora, potrzebujesz 25 punktów Medycyny. Najpierw skłam o wypadku na autostradzie, a później popisz się swoją umiejętnością, zmyślając wiarygodne objawy. Jeśli umiejętność okaże się za niska, zawsze możesz po prostu kupić zapasy.

Do przekonania sklepikarza, by współpracował możesz użyć albo Handlu, albo Retoryki. Musisz w jednej z nich posiadać co najmniej 25 punktów.

Z zapasami, czy bez nich, wracaj do Kajdaniarza i powiedz, że jesteś gotowy do przejęcia miasta. Ruszycie do ataku. Trzeba zabić wszystkich mieszkańców, którzy stawiają opór. Gdy ostatni z obrońców zginie, zadanie zostanie zaliczone. Stracisz reputację Goodsprings, ale zyskasz u Kajdaniarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.