Zapowiedź Fallout: NV w USA Today

Na internetowej wersji USA Today, pojawiła się zapowiedź nadchodzącego Fallouta. Możecie tam przeczytać ją cała. Ja pozwolę sobie przytoczyć co ciekawsze fragmenty.

„Nie ma praktycznie nikogo bardziej odpowiedniego do robienia gier Fallout” – mówi Dan Stapleton z PC Gamer, który będzie opisywał grę w kwietniowym wydaniu – „Tylko kilkoro ludzi zna i czuje uniwersum Fallout lepiej.”

Przejście do New Vegas gwarantuje „całkiem nowe, świeże doświadczenie, które jest podobne do tego co pamiętamy z Fallout, ale jest to całkiem nowa gra, z nowym wyglądem, z drzewami Jozuego, kłębowiskami suchych krzaków i błękitnym niebem.” – mówi Hines – „Vegas stoi i jest całkiem żywe. To nie jest wymarłe miasto. Nadal istnieje i trwa. Są kasyna i możesz się przejść na The Strip. To będzie całkiem inne uczucie z tego punktu widzenia.”

(…)

Podczas wędrówek musisz być wystarczająco bystry by współdziałać z różnymi frakcjami, jednocześnie unikając zagrożeń w stylu dzierżących broń Super Mutanów i wielkich spragnionych krwi jaszczurek. Terytorium New Vegas jest podobne rozmiarem do obszru stolicy w Fallout 3.

Avatar

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.