Bractwo Stali

Zadania Bractwa Stali

Zaginiony patrol

Niedaleko Laboratorium Med-Tek twój Pip-Boy odbierze sygnał awaryjny.

Zbadaj pobojowisko

Nastrój swoje radio na sygnał i idź tak, by zbliżać się do jego źródła. Odnajdziesz ciało członka Bractwa Stali. Przy ciele znajdziesz holotaśmę, która należy odsłuchać. Po tej czynności, na twojej mapie pojawi się znacznik prowadzący do Ośrodka szkoleniowego Gwardii Narodowej.

Jeśli przeszukiwałeś dokładnie Ośrodek szkoleniowy Gwardii Narodowej, musiałeś znaleźć w nim ciało kolejnego rycerza Bractwa. I tym razem znajdziesz przy nim holotaśmę. Wskaże ci ona drogę do Instalacji satelitarnej Revere.

Teren ten jest opanowany przez super mutanty. Są tu osobniki zwykłe i elitarne. Jeden ma wyrzutnię rakiet. Kiedy wszedłem na satelitę, w której do mnie strzelał, znalazłem tam sam szkielet pancerza wspomaganego. Nie wiem, czy zawsze jest to jedynie szkielet – może ja mam takiego pecha? Na innej antenie był magazyn poprawiający skradanie się. Pod talerzem następnej, na szczycie cokołu, znajdowało się ciało kolejnego członka Bractwa. Obok ciała skrzynia z czterema rdzeniami fuzyjnymi!

Po przesłuchaniu wszystkich trzech holotaśm, na twojej mapie powinien się znaleźć znacznik wskazujący bunkier Bractwa. Udaj się tam.

Bunkier zwiadowczy Theta jest zamknięty. Dzięki holotaśmom, znasz hasło dostępu, więc możesz go otworzyć, używając terminal przy drzwiach. W środku spotkasz paladyna Brandisa. Zaatakuje cię jeśli nie powiesz mu, że znalazłeś bunkier dzięki holotaśmom wyciągniętym z ciał pozostałych członków oddziału. Oddaj mu też nieśmiertelniki. Wdzięczny mężczyzna pozwoli ci zabrać z kryjówki cokolwiek zechcesz. Radze wziąć m.in. rdzeń fuzyjny. Przyda się do pancerza wspomaganego.

Zadanie się kończy po zdaniu raportu Danse’owi.

Uwaga! Jeśli rozpocząłeś już zadanie Semper Invicta, a Danse zabrał się na pokład Prydwen i został twoim towarzyszem, nie będziesz mógł zdać zadania u niego. Rozwiązaniem jest wykonywać zadania Bractwa, aż w pewnym momencie będziesz mógł zdać to zadanie, rozmawiając z lansjerem Kellsem.

10 thoughts to “Zadania Bractwa Stali”

 1. Wykonałem Do broni! i zgodziłem się przystąpić do bractwa, Danse powiedział mi, że zostałem nowicjuszem i mam zgłosić się do skryby Haylen i rycerza Rhysa po zadania, wykonałem po kilka razy Za czystość wspólnoty i Kwatermistrzostwo. Po pierwszym odchaczeniu każdego z nich Semper Invicta zostało wykonane, ale jak potem podjąłem rozmowę z Dansem, to dostałem zadanie Zaginiony patrol.
  Czy stalowy cień i Okres służby pojawią się później?

  1. Cześć. Być może u Ciebie Prydwen, statek powietrzny Bractwa, jeszcze nie przyleciał na teren Wspólnoty. Spróbuj podgonić kilka zadań z wątku głównego. Wydaje mi się, że chodzi o zadanie Dawni znajomi (to jest moment, w którym główne siły Bractwa przybywają do Wspólnoty). Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł to potwierdzić. Zaktualizuje wtedy opis zadania.

   1. I owszem, chodzi o „Dawnych znajomych”. Gdy po zabiciu Kelloga i odczytaniu danych z jego komputera, opuszczamy Fort Hagen, naszym zdumionym oczom ukaże się Prydwen (to chyba jeden z najlepszych momentów fabularnych) i rozpocznie się zadanie „Stalowy cień”.

   2. Jest tak jak piszecie. Po wykonaniu zadania ,,Dawni znajomi” (pojawieniu Prydwen) aktywuje się zadanie ,,Stalowy cień”, jeśli zadanie ,,Zaginiony patrol” zostało już rozpoczęte, to zdać je u paladyna Danse’a możemy dopiero po wykonaniu zadania ,,Bez litości”. Danse odeśle nas do lansjera sierżanta Kellsa. Gdy złożymy raport Kellsowi otrzymamy unikalny Potężny napierśnik pancerza bojowego BS, a zadanie zostanie zakończone. Jeśli wcześniej przekonaliśmy paladyna Brandisa do powrotu w szeregi Bractwa, spotkamy go niedługo na Prydwen. W dowód wdzięczności otrzymamy od niego unikalny pistolet laserowy Specjał Twardziela.
    Jeśli wykonujemy zadanie ,,Zaginiony patrol”, po przylocie Prydwen na teren Wspólnoty, to kiedy zbliżymy się do Instalacji satelitarnej Revere, przebywających tam mutantów mogą pojedynczo atakować latacze bractwa. Kiedy z daleka eliminowałem Supermutantów w trybie ukrycia, pojawiły się dwa takie latacze. Obydwa zostały w efektowny sposób zniszczone, ale kilku żołnierzy Bractwa wcześniej opuściło pokład i walczyło na lądzie. Dzięki temu zostaje tylko kilku mutantów z resztkami HP dla nas. Na terenie lokacji znalazłem jednego martwego rycerza Bractwa w pancerzu wspomaganym [BS II] T-60b, szkieletu nie możemy zabrać, ale komplet elementów tak, choć cześć z nich wymaga naprawy. A szkielet do tego pancerza znajdujemy na jednym z talerzy anty satelitarnej.

  2. Nie przylatuje mi prydwen co mam zrobić zrobiłem japierw zaginiony patrol potem kelloga i robie zadania dla instytutu ale prydwenu nie ma a w porcie lotniczym jest kilka osób z bractwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.