Bractwo Stali

Zadania Bractwa Stali

Do broni!

Zadanie aktywuje się automatycznie po ukończeniu Wsparcia ogniowego.

Porozmawiaj z paladynem Dansem

Oddział Bractwa Stali pod dowództwem paladyna Danse’a potrzebuje nadajnika dalekiego zasięgu, by wezwać posiłki. Paladyn twierdzi, że można go znaleźć w ArcJet Systems. Porozmawiaj z nim, by wyruszyć do tego miejsca.

Idź za paladynem Dansem

Danse efektownie założy hełm i ruszycie w drogę. Po prostu za nim podążaj i pomóż mu likwidować napotkanych przeciwników. Dotrzecie do głównego wejścia kompleksu. Po krótkiej rozmowie z Dansem wejdziecie do środka. Po krótkim spacerze waszą dalszą drogę uniemożliwią zablokowane drzwi. Otworzysz je terminalem, który jest zaznaczony wskaźnikiem. Za to by się do niego włamać możesz użyć hasła. Zdobędziesz je korzystając z pobliskiego terminalu analityka laboratoryjnego.

Zapewnij paladynowi Danse’owi wsparcie ogniowe

Po otworzeniu drzwi zaatakuje was duża grupa syntków. Na szczęście paladyn radzi sobie z nimi całkiem nieźle, więc po prostu trzymaj się z tyłu i go osłaniaj. Po oczyszczeniu parteru i piętra etap zadania znów się zmieni i wystarczy, że będziesz podążać za Dansem. Szczególnie uważnie przeszukaj piętro. Na jednym z biurek znajdziesz magazyn poprawiający obrażenia broni energetycznej.

Waszym celem jest część kompleksu o nazwie ArcJet – rdzeń silnika.

Nadajnik jest na szczycie silosu. Niestety, windy nie działają. Podążaj za paladynem w dół, by poszukać sposobu na uruchomienie zasilania.

Aktywuj zasilanie rezerwowe rdzenia silnika

Danse postanawia pozostać w komorze głównej, by pilnować, żeby nie spotkała was żadna niespodzianka. Twoim zadaniem jest przeszukanie pomieszczeń i uruchomienie zasilania awaryjnego. Oczywiście wystarczy podążać za wskaźnikiem. Rozglądaj się po drodze, bowiem będziesz przechodził obok Śmieciomiotu. Jest to legendarna broń, która jako amunicji używa rupieci z twojego ekwipunku. Twój cel to terminal logistyczny z łatwymi zabezpieczeniami, więc włamiesz się do niego nawet bez inwestowania w profit Haker. pamiętaj o zabraniu rdzenia fuzyjnego z pobliskiego generatora. Przyda się do twoich pancerzy wspomaganych.

Gdy włączysz zasilanie, do komory silnika zacznie się wlewać horda syntków. Możesz z nimi walczyć konwencjonalnie lub… włączyć silnik. Dzięki temu wszyscy wrogowie zostaną zabici po 5. sekundach. Paladyn przeżyje. Wezwij windę i użyj jej, by wjechać na górę.

Zdobądź przekaźnik dalekiego zasięgu

Wyjdziecie z windy po to by zmierzyć się z kilkoma dodatkowymi syntkami i trafić do pomieszczenia kontrolnego. Przekaźnik znajdziesz w ciele jednego z syntków.

Wyjdź z ArcJet Systems

Macie to, po co przyszliście, więc możesz śmiało opuścić kompleks. Na szczęście nie musisz się wracać przez cały kompleks. W pobliżu jest winda, która wysadzi cię tuż przy wyjściu.

Porozmawiaj z paladynem Dansem

Podczas rozmowy możesz spróbować wygrać test na retorykę, by zyskać trochę doświadczenia. W ramach podziękowania Danse odda ci swój karabin laserowy Praworządna władza. Paladyn zaoferuje ci też dołączenie do Bractwa Stali. Musisz zdecydować podczas tej rozmowy. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, zadanie się zakończy.

10 komentarzy na temat “Zadania Bractwa Stali”

 1. Wykonałem Do broni! i zgodziłem się przystąpić do bractwa, Danse powiedział mi, że zostałem nowicjuszem i mam zgłosić się do skryby Haylen i rycerza Rhysa po zadania, wykonałem po kilka razy Za czystość wspólnoty i Kwatermistrzostwo. Po pierwszym odchaczeniu każdego z nich Semper Invicta zostało wykonane, ale jak potem podjąłem rozmowę z Dansem, to dostałem zadanie Zaginiony patrol.
  Czy stalowy cień i Okres służby pojawią się później?

  1. Cześć. Być może u Ciebie Prydwen, statek powietrzny Bractwa, jeszcze nie przyleciał na teren Wspólnoty. Spróbuj podgonić kilka zadań z wątku głównego. Wydaje mi się, że chodzi o zadanie Dawni znajomi (to jest moment, w którym główne siły Bractwa przybywają do Wspólnoty). Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł to potwierdzić. Zaktualizuje wtedy opis zadania.

   1. I owszem, chodzi o „Dawnych znajomych”. Gdy po zabiciu Kelloga i odczytaniu danych z jego komputera, opuszczamy Fort Hagen, naszym zdumionym oczom ukaże się Prydwen (to chyba jeden z najlepszych momentów fabularnych) i rozpocznie się zadanie „Stalowy cień”.

   2. Jest tak jak piszecie. Po wykonaniu zadania ,,Dawni znajomi” (pojawieniu Prydwen) aktywuje się zadanie ,,Stalowy cień”, jeśli zadanie ,,Zaginiony patrol” zostało już rozpoczęte, to zdać je u paladyna Danse’a możemy dopiero po wykonaniu zadania ,,Bez litości”. Danse odeśle nas do lansjera sierżanta Kellsa. Gdy złożymy raport Kellsowi otrzymamy unikalny Potężny napierśnik pancerza bojowego BS, a zadanie zostanie zakończone. Jeśli wcześniej przekonaliśmy paladyna Brandisa do powrotu w szeregi Bractwa, spotkamy go niedługo na Prydwen. W dowód wdzięczności otrzymamy od niego unikalny pistolet laserowy Specjał Twardziela.
    Jeśli wykonujemy zadanie ,,Zaginiony patrol”, po przylocie Prydwen na teren Wspólnoty, to kiedy zbliżymy się do Instalacji satelitarnej Revere, przebywających tam mutantów mogą pojedynczo atakować latacze bractwa. Kiedy z daleka eliminowałem Supermutantów w trybie ukrycia, pojawiły się dwa takie latacze. Obydwa zostały w efektowny sposób zniszczone, ale kilku żołnierzy Bractwa wcześniej opuściło pokład i walczyło na lądzie. Dzięki temu zostaje tylko kilku mutantów z resztkami HP dla nas. Na terenie lokacji znalazłem jednego martwego rycerza Bractwa w pancerzu wspomaganym [BS II] T-60b, szkieletu nie możemy zabrać, ale komplet elementów tak, choć cześć z nich wymaga naprawy. A szkielet do tego pancerza znajdujemy na jednym z talerzy anty satelitarnej.

  2. Nie przylatuje mi prydwen co mam zrobić zrobiłem japierw zaginiony patrol potem kelloga i robie zadania dla instytutu ale prydwenu nie ma a w porcie lotniczym jest kilka osób z bractwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.