Bractwo Stali

Zadania Bractwa Stali

Bez litości

Zadanie aktywuje się automatycznie, jeśli ukończyłeś Okres służby. Podczas jego wykonywania, zalecany jest pancerz wspomagany.

Na samym początku musisz udać się na Prydwen, by tam porozmawiać ze starszym Maxsonem. Twoim celem jest odbicie Fortu Strong z rąk super mutantów i zabezpieczenie zapasu miniatomówek.

Wejdź na pokład latacza szturmowego

Przygotowano dla ciebie latacza, który zabierze cię na miejsce. Wystarczy do niego podejść i go aktywować. Znajdziesz się na pokładzie, obsługując działko obrotowe. Lot jest automatyczny.

Zabij super mutanta behemota

W pobliżu Fortu kręci się behemot. Pilot zacznie nad nim kołować, a ty pakuj w mutanta tyle ołowiu, ile się da.

Zabezpiecz Fort Strong

Gdy kolos padnie, pilot podejdzie do lądowania. Mutanci z okolicy zaczną atakować latacz. Nie wychodź z niego. Użyj miniguna, by się ich pozbyć. Po zabiciu wszystkich agresorów ten etap zadania zostanie zaliczony.

Zabezpiecz zbrojownię w Fort Strong

Idź za wskaźnikiem i wejdź do budynku. W środku spotkasz kilku mutantów. W tej grupie może też być jeden mocarny. Po oczyszczeniu poziomu nadziemnego, skieruj się do windy i zjedź niżej. Tutaj też eksterminuj wszystkich przeciwników. W pobliżu zejścia do magazynu leży kilka miniatomówek, które możesz sobie zabrać.

Porozmawiaj z paladynem Dansem

Gdy padnie ostatni super mutant, odbędziesz krótką rozmowę z Dansem. Jeśli nie jest obecny przy tobie, wróć do windy. Będzie się kręcił w jej pobliżu. Pogratuluje ci dobrze wykonanego zadania i zaproponuje złożenie raportu Maxsonowi.

Porozmawiaj ze starszym Maxsonem

Wróć na Prydwen i porozmawiaj ze Starszym. W nagrodę dostaniesz kilka granatów umożliwiających wezwanie latacza i kapsle. Aktywuje się też kolejne zadanie dla Bractwa.

10 thoughts to “Zadania Bractwa Stali”

 1. Wykonałem Do broni! i zgodziłem się przystąpić do bractwa, Danse powiedział mi, że zostałem nowicjuszem i mam zgłosić się do skryby Haylen i rycerza Rhysa po zadania, wykonałem po kilka razy Za czystość wspólnoty i Kwatermistrzostwo. Po pierwszym odchaczeniu każdego z nich Semper Invicta zostało wykonane, ale jak potem podjąłem rozmowę z Dansem, to dostałem zadanie Zaginiony patrol.
  Czy stalowy cień i Okres służby pojawią się później?

  1. Cześć. Być może u Ciebie Prydwen, statek powietrzny Bractwa, jeszcze nie przyleciał na teren Wspólnoty. Spróbuj podgonić kilka zadań z wątku głównego. Wydaje mi się, że chodzi o zadanie Dawni znajomi (to jest moment, w którym główne siły Bractwa przybywają do Wspólnoty). Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł to potwierdzić. Zaktualizuje wtedy opis zadania.

   1. I owszem, chodzi o „Dawnych znajomych”. Gdy po zabiciu Kelloga i odczytaniu danych z jego komputera, opuszczamy Fort Hagen, naszym zdumionym oczom ukaże się Prydwen (to chyba jeden z najlepszych momentów fabularnych) i rozpocznie się zadanie „Stalowy cień”.

   2. Jest tak jak piszecie. Po wykonaniu zadania ,,Dawni znajomi” (pojawieniu Prydwen) aktywuje się zadanie ,,Stalowy cień”, jeśli zadanie ,,Zaginiony patrol” zostało już rozpoczęte, to zdać je u paladyna Danse’a możemy dopiero po wykonaniu zadania ,,Bez litości”. Danse odeśle nas do lansjera sierżanta Kellsa. Gdy złożymy raport Kellsowi otrzymamy unikalny Potężny napierśnik pancerza bojowego BS, a zadanie zostanie zakończone. Jeśli wcześniej przekonaliśmy paladyna Brandisa do powrotu w szeregi Bractwa, spotkamy go niedługo na Prydwen. W dowód wdzięczności otrzymamy od niego unikalny pistolet laserowy Specjał Twardziela.
    Jeśli wykonujemy zadanie ,,Zaginiony patrol”, po przylocie Prydwen na teren Wspólnoty, to kiedy zbliżymy się do Instalacji satelitarnej Revere, przebywających tam mutantów mogą pojedynczo atakować latacze bractwa. Kiedy z daleka eliminowałem Supermutantów w trybie ukrycia, pojawiły się dwa takie latacze. Obydwa zostały w efektowny sposób zniszczone, ale kilku żołnierzy Bractwa wcześniej opuściło pokład i walczyło na lądzie. Dzięki temu zostaje tylko kilku mutantów z resztkami HP dla nas. Na terenie lokacji znalazłem jednego martwego rycerza Bractwa w pancerzu wspomaganym [BS II] T-60b, szkieletu nie możemy zabrać, ale komplet elementów tak, choć cześć z nich wymaga naprawy. A szkielet do tego pancerza znajdujemy na jednym z talerzy anty satelitarnej.

  2. Nie przylatuje mi prydwen co mam zrobić zrobiłem japierw zaginiony patrol potem kelloga i robie zadania dla instytutu ale prydwenu nie ma a w porcie lotniczym jest kilka osób z bractwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.