Zadania poboczne

JUŻ MNIE NIE BOLI

Porucznik Gorobets, zapytany o członków jego zespołu, wspomni o traumie, jaką doznała Betsy. Zapytany o to, opowie o tym, że została zgwałcona przez Cook-Cook’a i od tamtego czasu zachowuje się coraz gorzej. Poprosi, byś namówił ja na wizytę lekarską.
Gorobetsa można znaleźć w Camp McCarran lub w Camp Forlorn Hope, po wykonaniu zadania Nagroda trzech kart.

Betsy zwykle znajduje się niedaleko Gorobetsa. Wydaje mi się, że jej postać jest obarczona jakimś błędem. Miałem tylko jedną szansę, by z nią porozmawiać. Jeśli ta rozmowa nie dotyczyła jej problemów, drugi raz już nie chciała ze mną mówić.
Wracając do zadania – musisz posiadać 40 Medycyny, albo 60 Retoryki, by przekonać ją, że potrzebuje pomocy lekarskiej. Jeśli zabiłeś Cook-Cook’a, teraz masz jedyną szansę, by ją o tym poinformować (jak już pisałem – tylko raz rozmawia ona z graczem). Za zabicie Cook-Cook’a dostaniesz od niej banknoty RNK. Uśmiercenie zwyrodnialca nie ma żądnego innego wpływu na przebieg zadania.
Po tym, jak uda Ci się przekonać Betsy, następnym krokiem powinno być powiadomienie porucznika, że kobieta odwiedzi dr Usanagi z własnej woli.
Kolejny przystanek to Klinika medyczna Nowego Vegas, gdzie musisz przekazać dr Usanagi, że pacjentka niedługo się zjawi. Gdy przekażesz wiadomość, zadanie się zakończy.

3 thoughts to “Zadania poboczne”

  1. Wzywam kelnera by wziął wino lub jedzenie, i gdy ten przychodzi zaczyna się z nim walka? Czy to jest wina towarzyszy czy to, że w dialogach ugadałem się też z Mortim o tym, że mu pomogę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.