Zadania RNK

RZECZY, KTÓRE WYBUCHAJĄ

Ambasador Dennis Crocker zdradzi Ci jego plany odnośnie niesamowitego arsenału, jakim dysponują Boomerzy. Zachce, byś ich odwiedził w Nellis i postarał się zdobyć ich poparcie w nadchodzącej bitwie z Legionem.

Jeśli już odwiedziłeś Boomerów i wykonałeś zadanie Volare!, wystarczy powiedzieć ambasadorowi, że już ich odwiedziłeś, jesteście przyjaciółmi i zgodzili się wesprzeć Ciebie w każdy możliwy sposób. Zadanie zostanie zakończone.

Więcej pracy musisz włożyć w wykonanie zadania, jeśli nie spotkałeś Boomerów. Trzeba będzie odwiedzić ich bazę – Nellis. Dostanie się tam jest trudne, ale nie niewykonalne. Trzeba tylko unikać pocisków artyleryjskich 🙂  . W drodze do miasta trafisz na George’a. Zaoferuje Ci kilka wskazówek na temat tego, jak ominąć artylerię, ale będzie Cię to kosztować. Warto jednak zapłacić, bo za przedostanie się przez strefę ostrzału zwróci Ci dwu krotność zapłaconych kapsli.

Samo dostanie się do Nellis nie okazało się bardzo trudne. Kiedy już pojawiłem się w strefie ostrzału, szybko podbiegłem w lewo, pod skały, a później pozostając blisko nich cały czas biegłem przed siebie, aż dotarłem do ogrodzenia. Wtedy ostrzał ustał. Wystarczyło dojść do bramy i gotowe. Gdy już pojawisz się przed bramą, mieszkańcy zabiorą Cię do starszej Pearl.

Zanim będziesz mógł namówić Boomersów, by wsparli RNK, musisz zyskać wśród nich pozytywną reputację. Zrobisz to wykonując zadanie Volare!. Po zaliczeniu wspomnianego questa, nie będziesz mieć problemów, by namówić Boomerów do użyczenia Ci swoich możliwości. Wracamy do ambasadora, przekazać, co udało nam się osiągnąć. Zadanie zostanie zakończone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.