Jak mało wiemy

Zadanie można otrzymać na wiele sposobów – podczas robienia zadań wątku głównego, rozmowy z prostytutką w kasynie Gomorra itp.

Najpierw udaj się do recepcjonistki w kasynie Gomorra. Jeśli będziesz chciał dowiedzieć się czegoś więcej o zamiarach Omerty, ta odeśle Cię do Cachino. Niestety jest to dość opryskliwy człowiek, który niełatwo dzieli się informacjami.

Najprostszym sposobem zmuszenia go do rozmowy jest zdobycie jego pamiętnika. Wystarczy wejść w tryb skradania, stanąć za jego plecami i wyciągnąć pamiętnik z jego kieszeni. Możesz teraz albo oddać mu pamiętnik, oczywiście za jak największą cenę, albo pokazać go jego przełożonym.

Jeśli pójdziesz na współpracę, dowiesz się o broni gromadzonej przez Rodzinę i dwóch ludziach, którzy są odpowiedzialni za realizację planu.

Troike znajduje się w podziemiach Gomorry. Najpierw pojedź windą na piętro apartamentów, a później użyj windy ekspresowej, która zabierze Cię do piwnic. Jeśli nie masz wystarczająco dużo Retoryki, trzeba będzie przekonać Troike do pomocy, rozwiązując jego kontrakt z Rodziną.

W jego sprawie musisz rozmawiać z Wielkim Sal’em. Użyj Handlu (45) lub Retoryki (53), albo zapłać 300 kapsli.

Troike, jako wolny człowiek, opowie Ci w jaki sposób szmuglował broń i gdzie jest trzymana. Zdobądź od niego termit, by pozbyć się całego zapasu broni.

Szukamy ukrytej broni

Wejście do magazynu, w którym przetrzymywana jest broń znajduje się obok pokoju, w którym rozmawialiście. Dostałeś klucz, więc wejdź do środka i podłóż termit na dużych metalowych skrzyniach. Gdy wszystkie będą już zaminowane, poszukaj detonatora na ścianie, przy wyjściu z magazynu. Na chwilę zostaniesz oślepiony szybko palącym się termitem, a gdy skrzynie zamienią się w kupki pyłu, wracaj do Cachino.

Od razu wypytaj go o dalsze działania. Nie przejmuj się tym, że nie rozmawiałeś z drugim, wskazanym przez niego człowiekiem, i tak niczego byś się od niego nie dowiedział.

Zamach na szefów Omerty

Cachino postanowi zabić szefów Omerty. Możesz mu w tym pomóc. Jeśli nie masz Retoryki na 80 punktów, to wręcz musisz. Udaj się za nim do sali spotkań. Kiedy usiądziesz na kanapie, spotkanie się zacznie. Dość szybko dojdzie do starcia, a gdy obaj szefowie padną martwi, zadanie zostanie zakończone, a Ty otrzymasz pozytywną reputację na Stripie.

Drugi sposób rozwiązania tego zadania, polega na wydaniu Cachino w ręce szefów. Podejdź do drzwi, których pilnuje Zbir z Omerty i pokaż mu pamiętnik. Odeśle Cię do szefów. Wielki Sal będzie niemiło zaskoczony zdradą Cachino. Zaprosi Cię na spotkanie podczas którego Cachino zginie, a Ty zostaniesz poproszony o przejęcie jego roli w rodzinnym interesie.

Musisz porozmawiać z tymi samymi ludźmi, których wskazałby Ci Cachino, ale tym razem musisz im pomóc.

Skradzione towary

Troike potrzebuje pomocy w odzyskaniu towaru skradzionego przez Bestie. Skrzynkę znajdziesz niedaleko siedziby Sunset Sarsaparilli. Będzie ją pilnować kilka Bestii, ale to nic wielkiego.

Clanden za to potrzebuje chloru. Możesz go zdobyć w sklepie Mick’a i Ralph’a na Freeside, ale musisz zdać test na Naukę (60). Drugim miejscem do którego możesz się udać w poszukiwaniu chloru jest kasyno Ultra-Luxe. Na parterze, za drzwiami zabezpieczonymi łatwym zamkiem znajdziesz regał na którym leży naczynie z chlorem.

Teraz wystarczy już tylko odnieść każdemu, to czego potrzebował i powiadomić Wielkiego Sal’a, że polecenie wykonane. Zakończysz zadanie i dostaniesz negatywną reputację na Stripie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.