Strona główna » Tematy » Rozmowy o serii » Falloutowe mody » Fallout: Nevada » Wątek o błędach w tłumaczeniu.

Wątek o błędach w tłumaczeniu.

Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #8540 Odpowiedz
    pawel35
    Uczestnik

    Fabryka Nuka Coli . 3 zadanie od Dyrektora.
    ssss

Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
Odpowiedz na: Wątek o błędach w tłumaczeniu.
Twoje informacje: