I Ty MUSISZ zagłosować na Fallouta!

Serwis G4TV.com przeprowadza właśnie na swojej stronie plebiscyt na najlepsze uniwersum znane z gier komputerowych. Do boju stanął też Fallout. W pierwszej rundzie pokonał serię gier spod znaku Cywilizacji. Teraz, w drugiej rundzie, walczy z serią Gears of War.

W chwili, gdy oddawałem swój głos na Fallouta, prowadził on stosunkiem głosów 58% do 42%. Niech ta przewaga Was jednak nie wprawia w zwycięski nastrój. Do końca głosowania pozostało ok. 18 godzin i wszystko może się zmienić. Dlatego właśnie i Ty musisz zagłosować na Fallouta. Teoretycznie, by tego dokonać, należy mieć konto na serwisie G4TV. Rejestracja jest znacznie ułatwiona, jeśli posiadasz konto na Facebooku. Wiem, że wielu naszych czytelników takie konta posiada, więc do dzieła!

Fallout vs. Gears of War

Źródło: NMA

EDIT: Fallout wygrał z grą Gears of War. Teraz staje do boju z Assassin’s Creed. Na razie Fallout przegrywa. Ma tylko 46% głosów. Nie chcę słyszeć wymówek. Głosować! :>

Assassin’s Creed vs. Fallout

EDIT: Fallout niestety przegrał z AC. Szkoda, wielka szkoda. Nie żebym coś sugerował, ale wydaje mi się, że, tak jak to stwierdzono w komentarzach do „bitwy”, fanie Gears of War mszczą się za swoją przegraną. No cóż, pozostaje nam czekać na kolejną okazję (o ile kiedyś takowa będzie).

Avatar

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.