Pokój marzeń fana Fallout

Wszyscy jesteśmy fanami Fallouta. Ogromna część z nas posiada jakieś gadżety związane z serią. Są jednak na świecie osoby, które mają ich więcej niż pozostali. Przeglądając sieć trafiłem na zdjęcia pokoju, o którym pewnie marzy niejeden z nas. Na zdjęciach zobaczycie masę falloutowych gadżetów. Większość z nich to pewnie pamiątki po akcjach promocyjnych Fallout: New Vegas.

Mi osobiście bardzo spodobały się hełmy do Pancerzy Wspomaganych. Na jednym ze zdjęć widoczny jest pulpit w stylu RobCo. U nas znajdziecie tutorial, który opisuje, jak uzyskać taki efekt.

Niestety, nie wiem do kogo należy ta kolekcja. Wyszukiwanie obrazem na Google pokazuje tylko rosyjskie strony. Nie zmienia to faktu, że jest na co patrzeć!

Avatar

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

4 thoughts to “Pokój marzeń fana Fallout”

  1. Wow! Sam chciałbym mieć taki pokój. Ciekawe ile zapłacił za to wszystko. W moim może tylko być jakiś plakat, figurka z utwardzonej modeliny czy figurka z papieru bądź rysunek. Szacunek mu składam gdziekolwiek jest i kimkolwiek jest.

    1. Po pierwsze dzięki za link : ) Porównałem prace, główna różnica jest taka, że tamten koleś bardziej podkreśla eksploatacje swoich modeli tzn. dużo rdzy, zabrudzeń, odpadającej farby. Te tutaj bardziej mi się podobają. Powiedzcie gdzie można dostać taką kamizelkę Wielkich Chanów, czy to ręczna robota, przecież ona jest przecudowna!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.