Bractwo Stali

Wewnętrzny wróg

Bractwo Stali ustaliło, że współpracująca dawniej z nimi naukowiec znajduje się teraz w Instytucie. Twoim zadaniem jest dotrzeć do niej i namówić, by powróciła do dawnych pracodawców.

Odnajdź doktor Li

Ponieważ doktor Li znajduje się w Instytucie, musisz wykonać zadanie Poziom molekularny, by uzyskać dostęp do kompleksu tej organizacji. Będąc już w środku, skieruj się do Działu systemów zaawansowanych.

Porozmawiaj z doktor Li w dziale zaawansowanych systemów

Gdy tylko Li znajdzie się w zasięgu twojego wzroku, zadanie zostanie zaktualizowane. Podczas rozmowy pani doktor zaproponuje ci układ. Masz dowiedzieć się, co się stało z doktorem Virgilem (tak jest, tym super mutantem, który pomagał ci dostać się do Instytutu). Jeśli udowodnisz, że Ojciec ukrywa coś przed Li, kobieta chętnie wróci do Bractwa.

Zdobądź dowody, by przekonać doktor Li

Udaj się do działu Bionauk. Musisz się dostać do opuszczonej części kompleksu. Możesz to zrobić przez drzwi z łatwym zamkiem lub korytarz zabezpieczony bardzo trudnym terminalem.

Najpierw zajmiemy się tą pierwszą opcją. Po wejściu przez te drzwi z łatwym zamkiem, uważaj na pułapkę zwisającą z sufitu. Dalej będą trzy wieżyczki laserowe. Po ich zniszczeniu możesz użyć łatwego terminalu, by wyłączyć resztę. Otwórz drzwi ze średnim zamkiem. Za nimi spotkasz szturmotrona. Łatwo rozwalić mu nogi, a potem dobić.

Dalsza droga to kolejne potyczki z wieżyczkami i przeszukiwanie pokoi. Zanim rozbroisz pułapkę laserową zagradzającą przejście, pozbądź się obu wieżyczek, które są w pomieszczeniu za nią. Użyj łatwego terminalu, by otworzyć drzwi blokujące dalszą drogę.

Powinieneś być teraz w laboratorium, w którym przeprowadzano eksperymenty z super mutantami. Zabierz ze stolika osobisty dziennik doktora Virgila. Jeśli chcesz wyleczyć Virgila, zabierz z tego laboratorium eksperymentalne serum.

Zanieś holotaśmę doktor Li

Droga wyjściowa jest krótsza. Jest to wspomniana na początku druga opcja. Wychodząc z laboratorium, nie trzeba przełamywać bardzo trudnych zabezpieczeń. Wystarczy przejść drzwiami bezpośrednio do działu bionauk i wyłączyć lasery blokujące drogę. Teraz możesz swobodnie wrócić do doktor Li, oddać jej holotaśmę i wysłuchać, co ma do powiedzenia.

Kobieta postanowi wrócić do Bractwa, na własną rękę, by nie budzić podejrzeń.

Zgłoś się do starszego Maxsona

Teleportuj się na pokład Prydwenu i zdaj relację starszemu. Zadanie się zakończy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.