FALLOUT NEVADA PROBLEMY ZBIORCZE

Przeglądają 15 wpisy - 1 przez 15 (z 21 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #8444
  pacino
  Participant

  Wczesny etap gry mam już dawno za sobą, ale też nie chce wszystkiego odkrywać na hurra, lubię sobie odhaczać po kolei wszystko i wtedy iść dalej, no i mam taki problem. Mianowicie jeden z questów w Gerlach polega na odnalezieniu kuriera, nie chodzi mi o to jak to zrobić, ale czy ta jego żonka ma jakąś kluczową rolę w zadaniu bo mieszkańców już dawno wykurzyłem do Kryptopolis. A druga sprawa czy lokacja nad moim rodzimym miastem, parę kratek na pół wschód jest też związana z tym questem, nie chciałbym od początku wszystkiego znowu zaczynać.

  #8454
  cubik
  Participant

  Trzeba często robić save’y w decydujących momentach gry i przetestować różne ścieżki. Kobieta w Gerlach jest potrzebna do ukończenia questu poszukiwania kuriera w Black Rock (lub LoveLock, nie pamiętam już).

  #8468
  pacino
  Participant

  Czy nawalony gościu w Reno obok Eldorado ma coś wspólnego ze strzelaniną? Chodzi o quest ze znalezieniem pocisku.

  #8470
  Pimpuś
  Participant

  Tylko to, że tam był, szukaj pocisku obok, tak jak mówił ranny człowiek thompsona. Porwali Ci już nadzorce krypty może? Jaki czynnik na to wpływa?

  #8471
  Pimpuś
  Participant

  ok, kiedy pierwszy raz grałem miałem dziwne urządzenie od jaya, teraz go nie mam, chyba zostało w bazie harwtone (sprawdzę po pracy), przez to fabuła niby nie chce ruszyć dalej, choć powinna gdyż w dzienniku jestem już po strefie 51 i już więcej podpunktów nie dochodzi do „pamięć absolutna”

  #8473
  pacino
  Participant

  Dwie sprawy
  Mam outdoorsman na wyżej niż 60 % a wchodzę w każdy random encounter, widziałem że na czacie był już poruszany temat, rozumiem, że to błąd w skrypcie, da się to jakoś skonfigurować?

  Gdzie leży ta cholerna łuska w New Reno, poddaje się 😀

  #8474
  Pimpuś
  Participant

  ja gram już drugi raz, pierwszy szybko przeleciałem kawałek, żeby ogarnąć co się dzieje na świecie. Teraz każde miasto przecedzam jak przez sitko, liżąc każdą ścianę. W samym Reno siedzę już chyba kilka dni, a misji dalej jak nasrał, a wszystko trzyma wysoki poziom 2 części 😀 p.s nabój wbił się w latarnie xd

  #8475
  pacino
  Participant

  dzieki, przysiągłbym że na wszystkie latarnie dawałem lornetke XD

  #8476
  Pimpuś
  Participant

  skillem nauka trzeba dać na tą latarnie 🙂

  #8477
  Pimpuś
  Participant

  a skąd masz lornetkę? za pierwszym podejściem ją pamiętam, teraz nie mam, za to mam kominiarkę 😀

  #8478
  pacino
  Participant

  lornetka w sensie opis przedmiotu 😀

  #8479
  Pimpuś
  Participant

  aj dummy dummy 😀

  #8480
  pacino
  Participant

  Nie mam szczęścia do Reno, Thompson się obraził i nas się zdało śledztwo obok Eldorado, a Stryker mi się zbugował i nie mogę rozpocząć szturmu na ratusz :/

  #8481
  Pimpuś
  Participant

  Stryker też się pewnie obraził, po jednej czy 2 misje można dla jednego z bossów zrobić i będzie blokada u innych, ja wcześniej zrobiłem wszystkie dla bartoliniego i thompsona, a teraz zrobiłem wszystkie dla luciano i dla wielkiego Luisa. Uruchom radio jak bedziesz przy silver casino

  #8487
  pacino
  Participant

  Utknąłem trochę fabularnie w New Reno. W ogóle znikł mi rusznikarz na stacji kolejowej w New Reno, ale jakby nadal tam był bo gdy majsterkuje przy plakacie to pojawia się nad nim tekst.

  Czy w Uranium City po przekazaniu C4 Wrightowi jest jakaś szansa na załatwienie sprawy z Nelsonem? Mam niską retorykę, a charyzma mierna, nie mogę ich namówić do niczego, a dzwoneczki zamontowałem i bramin się blokuje w kopalni.

  Co z tym radiem w kasynie? Jakaś mini wskazówka?

  Prosiłbym moderatora o dodanie linijki [SPOILERY] w nazwie tematu, tak dla zasady.

Przeglądają 15 wpisy - 1 przez 15 (z 21 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.