Zadania Legionu Cezara

[nextpage title=”Et tumor, Brute?” ]

ET TUMOR, BRUTE?

Cezar prosi, być zajął się guzem rozwijającym się w jego mózgu. By wykonać zadanie możesz wykorzystać swoje umiejętności, lub zdać się na autodoktora.

Do zabawy w lekarza potrzebujesz 75 Medycyny, torbę lekarską i zestaw narzędzi chirurgicznych. Sprzęt możesz zakupić w Klinice Medycznej Nowego Vegas. Gorzej z umiejętnościami. Postaraj się użyć czasopism dodających medycyny, Mentatów i jakichś ubrań.

75 punktów Medycyny to dużo. Mało który gracz spełni ten warunek. Tym, którzy go nie spełniają pozostaje użycie autodoktora. Potrzeba jednak do niego odpowiedniej części. Znajdziesz ją w Krypcie 34. Sposób poruszania się po niej został opisany w zadaniu. Musisz dostać się do Sekcji A. Tam obok terminalu, który otwiera drzwi do Nadzorcy, znajduje się autodoktor, z którego możesz wymontować potrzebną część.
Wystarczy wrócić do obozu Cezara i wsadzić zdobyty moduł do jego maszynki.

Podczas wykonywania operacji będziesz miał możliwość zabicia Cezara. Robiąc to jednak sprowadzisz na siebie gniew Legionu. Jeśli masz 50 Retoryki, uda Ci się wyłgać i Legioniści nie zaatakują, a obowiązki Cezara przejmie Lucius.
Zadanie kończy się po uzdrowieniu lub zabiciu Cezara.

Jeden komentarz na temat “Zadania Legionu Cezara”

  1. no mały problem u mnie wyskoczył,wchodzę do tego pomieszczenia gdzie jest House ,wkładam szton,i piszę,abym wrócił do Cezara,ok,wychodzę,a gostek nie chce mnie puścić,nie mogę wyjść,wrócić tam spowrotem takze nie mogę do windy na dół,zablokowana jest,jedyne wyjście aby wyjść z tego pomieszczenia w Forcie to zabicie w środku 3 legionistów,ale zadanie Oddajcie Cezarowi się nie powiedzie,kazdy będzie na mnie czyhał,chyba,ze ubiorę ubranie legionu,wtedy bezpiecznie mogę chodzić po Forcie,lecz nie zbliżać się do nikogo i nie rozmawiać,bo zaraz mnie wykryją,hmm,już nie wiem co jest grane,nawet nie musiałem wysadzać tych generatorów,tylko wyszedłem i pisało,abym wrócił do Cezara,może źle zrobiłem,że z Housem nie porozmawiałem przed wyjściem,spróbuję jeszcze raz te zadanie wykonać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.