Opal10

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 2 wpisy - 1 przez 2 (z 2 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #4415
  AvatarOpal10
  Participant

  Aha, dzięki.
  Dla mnie to jest tragiczne rozwiązanie. Rozumiem, że zadań powtarzalnych nie trzeba wykonywać, ale np. przy zadaniach z osadami ludzie cię proszą o pomoc i co nie pomożesz im – ja akurat przeżywam problemy karmy. Teraz znowu zrobiłem zadanie Zaginiony patrol i wysprzątałem Ośrodek szkoleniowy Gwardii Narodowej i się dowiaduję że w Żłobku Greentop mnie poproszą o to samo.
  Powinno być tak jak w F3(słabym fabularnie, ale jednak ze smaczkami i ciekawym dialogiem) i FNV(ja się zachwycałem), jak coś już zrobiłem to po prostu NPCetom mówię o tym, albo idę po coś na spokojnie , bo wszyscy przeciwnicy gryzą ziemię.


  @Szponix
  Na temat tych głównych zadań od Bractwa Stali postaram się potem odpowiedzieć, ja jeszcze w ogóle w Diamond City nie byłem, więc może dlatego, a z pobocznych to na razie 16 lewel mam.
  W ogóle to zdziwiłem się, że już solucja jest. Co prawda jak dotąd dość ogólna, ale w sumie w F4, nie istnieje chyba coś takiego jak wpływ wyborów, pamiętam jak np. w New Vegas zastanawiałem się co zrobić z żołnierzem ghulem w Camp Searchlight, i nie dawało mi spokoju czy jeśli nie wysłał bym jeszcze przyjaznych ghuli Poligonu testowyego REPCONN w kosmos, to czy mógłby się z nimi zabrać, bo jak go do RNK wysłałem na wznowienie służby to mi smutno było :'(. I na prawdę szacunek za solucję NV.

  #4151
  AvatarOpal10
  Participant

  Naprawdę bardzo dziękuję Szponix i F3VATS 🙂
  Rzeczywiście po zaktualizowaniu sterowników problem zniknął.

Przeglądają 2 wpisy - 1 przez 2 (z 2 w sumie)