Koniec gry

Rzeczy opisane poniżej można wykonać tylko po unicestwieniu Enklawy.

 

Fallout 2 Hint Book

Udaj się do kościoła w New Reno. Tutejszy ksiądz odda ci specjalną książkę, która zawiera wskazówki dotyczące wszystkich umiejętności w F2. Po jej przeczytaniu wszystkie twoje statystyki podskoczą na 300%. Nikt nie dorówna ci w posługiwaniu się bronią. Prawdę mówiąc w niczym ci nie dorównają :-).

 

Interesujące dialogi

Od tej pory będziesz mógł się wszystkim pochwalić jak rozwaliłeś największych wrogów ludzkości. Gdy będziesz szedł przez ulicę, wszyscy będą się tobą zachwycać i podziwiać cię. Każdy będzie chciał się z tobą zapoznać, albo chociaż cię zagadać.

 

Szybkie poziomy

Żeby użyć tej sztuczki musisz najpierw użyć terminalu głównego w Vault 8. Teraz pozostaje tylko wejść do terminalu bibliotecznego. Od tej pory za każde takie użycie tego właśnie terminalu otrzymasz 20 000 exp. Więc poziomy polecą błyskawicznie. Możesz zrobić ze swojej postaci niepokonanego herosa.

 

Tuning samochodu

Pamiętasz T-Ray’a z New Reno, który ukradł ci samochód? Mówił, że kiedyś ulepszy ci go totalnie. Właśnie nadszedł czas. Więc udaj się do niego i zażądaj remontu pojazdu.

 

Kariera zawodowa

Jak pewnie już wiecie po zakończeniu gry nie ma żadnych questów do wykonania :-(. Na nudę jest jednak pewien sposób. Można zacząć karierę zawodową. W jaki sposób. Można np.: zatrudnić się jako łowca niewolników, “chłopak na posyłki” którejś z mafii w New Reno, albo zostać Ranger’em z NCR i bronić sprzawiedliwości. Wybór profesji zostawiam oczywiśćie Wam. Zaznaczam jednak, że powinna być ona zgodna z Waszym sumieniem, bo najlepiej wykonuje się to co się lubi :-).

 

Dzieci Orvilla Wrighta

Gdy porozmawiasz z nimi, spytają Ciebie czy jak usuniesz grę z dysku, to oni znikną. Wśród odpowiedzi będzie można powiedzieć że wrócisz do nich jako inny Chosen One gdy tylko od nowa zaczniesz grać. W polskiej wersji niestety nie ma czegoś takiego, podobnie jak ciekawych rozmów w New Reno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.