Fallout 4 - syntek

Zadania Trasy

Droga ku wolności

Jednym ze sposobów aktywacji tego zadania jest odwiedzenie biura detektywistycznego Nicka Valentine’a. Robisz to dość wcześnie podczas gry, bowiem musisz tam pójść by wykonać jedno z głównych zadań.

Kontynuuj podróż Szlakiem Wolności

Wystarczy się udać do Boston Common. Wskaźnik zaprowadzi cię do robota wycieczkowego, który wytłumaczy ci, że musisz podążać za czerwoną linią na ulicach miasta. Początek szlaku jest tuż obok robota. Od tego miejsca idź, śledząc uważnie czerwoną linię. Jeśli Pip-Boy nie pokazuje dokładnej lokalizacji robota, obejdź w około staw łabędzi, aż trafisz na jego budkę. Uważaj jednak, bowiem w stawie kryje się boss, którego możesz nie być w stanie pokonać, jeśli masz niski poziom.

Jak już pisałem, musisz iść po czerwonej linii. Co jakiś czas trafisz na tabliczkę na ulicy, podobną, jak ta, która byłą na początku trasy. Przeczytaj każdą. Na nich są napisane litery i cyfry. Po drodze trafisz zapewne na super mutanty, więc bądź gotowy do walki. Trasa skończy się przy Kościele Old North. Wejdź do środka.

Poszukaj Trasy

Wewnątrz budynku spotkasz kilka ghuli. Dobrym pomysłem jest zabijanie ich, zanim zdążą się obudzić. Musisz się dostać do podziemi kościoła. W końcu trafisz do miejsca, w którym na podłodze będzie namalowany kaganek, a na ścianie będzie się znajdowała tarcza, podobna do tych, które widziałeś idąc szlakiem. Tarczą można obracać. Wpisz za jej pomocą kod RAILROAD. Uzyskano go, układając w kolejności rosnącej literki, przypisane cyfrom, które znajdowałeś wcześniej.

Otworzy się sekretne przejście. Spotkasz w nim Desdemonę i kilku strażników. Rozpocznie się rozmowa. Podczas niej kobieta wytłumaczy ci, czym są syntkowie, czym zajmuje się Droga i zechce poznać twoją opinię na ten temat. Zakończenie rozmowy kończy również zadanie.

2 komentarzy na temat “Zadania Trasy”

  1. Ta porada jest w stylu: idź do kościoła, który jest wiesz gdzie. Czerwona linia kończy sie na Massachusetts Hall i koniec potem bobby pin mnie prowadzi do Stalowych Braci, więc co mi tu pier…ta. grałeś? Znalazłeś, pomóż, a nie idź tam Kościół coś tam, jaki kościół, jak go nie widać, bobby ciebie tam nie prowadzi. Czy na pewno gramy w tą samą grę, bo ja mam wątpliwości. Jaśniej proszę książęta, bo nie każdy jest tak rozgarnięty i tak elokwentny jak wy. Czego mam szukać, jakich tabliczek?

  2. Kolego, chyba faktycznie grasz w inną grę 😉 Jacy Stalowi Bracia? Bobby pin to spinka do włosów, jak może Cię gdzieś prowadzić?
    Całą trasę wzdłuż czerwonej linii masz pokazaną na filmiku. Wystarczy iść tak samo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.