Pech lub Jinxed jak kto woli

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #12495
  Gonzo
  Participant

  Witam zacnych graczy Fallouta 1 , interesuje mnie build pod Jinxed, czy jest jakaś możliwość żeby jak najbardziej przeciągnąć rng na swoją korzyść? Widziałem buildy pod melee bronie z racji ,że posiadacze broni palnej z tym traitem znacznie częściej robią sobie krzwydę, pytanie brzmi jak najlepiej rozdać staty biorąc Jinxed i iść w melee bronie typu młot kastet itd, i być w stanie kasować oponentów z broni do walki wręcz przy okazji z przyjemnością obserwować jak zabijają się swoją własną bronią, i tak wiem ,że ten trait jest mocno rng więc czy opłaca sie dawać luck na 10? a jeśli graliście pod melee/jinxed jaki jest wasz build? Widziałem gość zrobił postać SKills : Melle weapons,repair,Speech, Traits: Gifted, Jinxed, STATY : Siła-7,Percepcja-5,Wytrzymałość-10,Charyzma-2,Inteligencja-9,Zręczność-9,Szczęście-5. z góry dziękuje za odpowiedź, kłaniam się nisko Gonzo

  #12496
  Szponix
  Keymaster

  Hej,
  W sumie jest sposób na to, żeby RNG było po Twojej stronie. Z tego co kiedyś gdzieś czytałem, Jinxed powoduje przede wszystkim to, że jak jakaś postać chybia podczas walki, to ma 50% szans, że to chybienie będzie krytyczne. A chybienie krytyczne powoduje różne dziwne akcje – upuszczenie broni, postrzelenie się, utratę amunicji, itp.

  Ale OK, do sedna – chodzi o to, żeby Twoją postać było trudno trafić. Wtedy teoretycznie co drugie pudło u wrogów spowoduje, że sami sobie zaszkodzą. Pakujesz więc max w zręczność, żeby mieć jak najlepszy unik. Do tego używaj pancerzy, które dają jak najwięcej AP. Dodatkowo wziąłbym perka Dodger (Mistrz uników), bo też zwiększa unik.

  Ogólna idea jest taka, żebyś Ty trafiał jak najczęściej, a wrogowie jak najrzadziej. Dzięki temu Jinxed zaszkodzi bardziej im niż Tobie.

  #12501
  Gonzo
  Participant

  ok dzięki za odpowiedź !

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.