Zadania Pana Tak

[nextpage title=”Dzika karta: Zakłady na boku” ]

DZIKA KARTA: ZAKŁADY NA BOKU

Zadanie to można zrealizować, pracując na rzecz innej organizacji, np. RNK. Cała zabawa polega na odwiedzeniu pięciu ugrupowań i w miarę możliwości przeciągnięcie ich na swoją stronę. By zaliczyć zadanie wystarczy tylko odwiedzić siedziby ugrupowań, wrócić do Pana Tak i powiedzieć mu, że gracz decyduje się ich zignorować. Jednak bardziej opłacalne jest rozwiązanie problemów trawiących wewnętrznie te grupy.

Rozwiązanie problemu Boomerów zostało opisane w zadaniu Volare!. Po jego wykonaniu wspomogą oni gracza.

Podobnie sytuacja ma się z Wielkimi Chanami – trzeba rozwiązać zadanie O mój Papo.

By nie mieć kłopotów ze Stowarzyszeniem Białych Rękawiczek rozwiąż zadanie Poza mięchem.

Podczas pracowania nad Omertą, wybierz rozwiązanie uwzględniające zabicie szefów. Wszystko zostało opisane w zadaniu Jak mało wiemy. Po wybraniu tego rozwiązania można poinformować Pana Tak o tym, że Omerta nie zagraża już Stripowi.

Pozostała jeszcze kwestia Bractwa Stali. Możesz ich zniszczyć działając wedle opisu przedstawionego w zadaniu House zawsze wygrywa, V lub przekonać Bractwo, by wspomogło RNK. To rozwiązanie z kolei jest opisane jako część Za republikę, cz. 2. Najlepiej po prostu robić linię fabularną RNK, dopóki nie zrobi się wspomnianego zadania.

Gdy uporasz się (lub zignorujesz) z problemami wszystkich pięciu ugrupowań, wróć do Pana Tak i po krótkim sprawozdaniu zadanie zostanie zakończone.

4 komentarzy na temat “Zadania Pana Tak”

  1. Mam problem z misją Dzika Karta:Zmiana w Zarządzie w Fallout New Vegas
    A mianowicie każą mi zdobyć Platynowy Szton ale nie mohe tego zrobić ponieważ Benny jest u Legionu a ja mam z Legionem popsute stosunki. Co mam zrobić?

  2. A ja mam inny problem. W tej misji wszystko zrobione, ide do Obozu Legata a tam nie ma przejścia z tamą. Zamknięta brama. Securitrony stoją a ja nie moge wejść. Co zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.