Radio Galaxy News

Twoim zadaniem jest dostać się do Muzeum Technologii, znaleźć tam antenę satelitarną i zamocować ją na szczycie pomnika. Zadanie może nie jest długie, ale dość trudne, z powodu wielu Super Mutantów, których spotkasz podczas jego wykonywania.

Jeśli spojrzysz na mapę świata, zauważysz, że zaznaczona droga do Muzeum jest kręta i ma wiele przystanków. Nie wiem, czemu tak jest. Ja przechodziłem chyba tylko przez dwa różne tunele metra (cały czas podążając w kierunku sugerowanym przez wskaźnik). Dojście na miejsce to nie problem, gorzej jest, gdy trafisz już do Centrum Handlowego. Jest to pole bitwy, obok którego znajduje się muzeum. Gdy wyjdziesz ze stacji metra na powierzchnię zobaczysz scenerie rodem z filmów wojennych. Naga ziemia, poprzecinana rowami (zapewne miały być fundamentami), będącymi teraz prawdziwymi okopami. Wszędzie jest pełno Mutantów. Jeśli czujesz się na siłach możesz z nimi walczyć dla expa i sprzętu. Jeśli jednak odnosisz wrażenie, że na razie to za wiele… Muzeum znajduje się na prawo od miejsca, którym wyszedłeś na powierzchnię.

W środku też są SMy, ale już nie tak wielu i najczęściej samotni. Gdy będziesz w środku dobrym pomysłem może okazać się włączenie systemów obronnych, celem wyeliminowania brzydali. By znaleźć antenę, wejdź po schodach na piętro i przejdź przez makietę Krypty. Możesz poświęcić trochę czasu na zwiedzanie w celu odstresowania się 😉 …

Wyjdziesz po drugiej stronie tarasu i będziesz miał dostęp do jednych drzwi – prowadzących do Zachodniego skrzydła Muzeum.

Antena znajduje się w pomieszczeniu z lądownikiem. Trafisz tam, albo przez Planetarium (wtedy musisz sobie otwierać drzwi), albo iść „drogą okrężną” (wtedy spotkasz więcej brzydali). Wielkiej filozofii tu nie ma, bo jak zwykle za rączkę prowadzi Cię wskaźnik. Masz już antenę? Wracaj do wyjścia z Muzeum.

I teraz znów część, która może sprawiać trochę problemów. Trzeba dostać się do Pomnika Waszyngtona. W tym celu trzeba się przedrzeć przez część Centrum Handlowego, więc bądź gotów na spotkanie z SM’ami. Gdy dotrzesz pod Pomnik będziesz już bezpieczny. Pilnuje go dwóch rycerzy Bractwa, którzy zajmą się ewentualnymi wrogami. Użyj panelu na ścianie, by otworzyć bramę i wejdź do środka. Na górę dostaniesz się windą. Wystarczy aktywować nadajnik i wybrać opcję zamontowania na nim anteny.

Możesz wracać do Three Doga. Wystarczy wyjść z Pomnika i użyć opcji szybkiej podróży wskazując Plac przy budynku GNR. Od Three Doga dowiesz się w końcu, że tatuś planował udać się do Rivet City, by spotkać się z dr Li…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.