Szybkie dorastanie

Dzieciństwo

Szybkie dorastanie jest kolejnym zadaniem. Masz już dziesięć lat i w Krypcie zorganizowano z tego powodu przyjęcie urodzinowe. Tutaj po raz pierwszy będziesz miał możliwość zapoznania się z interfejsem dialogowym. Od nadzorcy dostaniesz swojego PIPBoy’a 3000. To urządzenie, to Twój najlepszy przyjaciel, więc zapoznaj się z nim dobrze…

Musisz porozmawiać z wybranymi osobami. Twoja przyjaciółka da Ci komiks o Grognaku Barbarzyńcy. Przeczytanie go podniesie umiejętność walki wręcz. Staruszka da Ci słodką bułkę. Zaraz po tym, jak to zrobi, robot powinien rozwalić Twój tort. Wtedy Butch – Twój wróg z dzieciństwa zażąda, byś oddał mu swoją bułkę. Nadszedł czas na pierwszy wybór dotyczący kierowania postacią. Od tego, w jaką stronę pchniesz rozmowę, zależy czy wszystko skończy się bójką.

Przyjaciel ojca da Ci Dziecięcą czapkę bejsbolową, a jego przyjaciółka wiersz. Możliwe, że spotkasz ją dopiero wychodząc z przyjęcia.
Gdy porozmawiasz już z każdym, ojciec zacznie rozmawiać przez intercom, a po chwili każe Ci zejść na dół do Jonasa. Podążaj w kierunku, który wskazuje strzałka. Raczej się nie zgubisz, bo korytarze prowadzą tylko jedną drogą.

Gdy już znajdziesz Jonasa, będziecie musieli poczekać na Twojego ojca. Tamten się w końcu pojawi i odda Ci Wiatrówkę, którą naprawił z Jonasem.
Nadszedł czas na pierwsze użycie broni w grze. Twoim zadaniem jest trafienie trzech tarcz. Jeśli masz kłopot z tym, to przymierz klikając prawy przycisk myszy. Po ustrzeleniu tarcz pojawi się Radrakan. Ojciec każe go zabić. No skoro tatuś każe coś zabić, to to robimy! Możesz w niego strzelać normalnie, lub wcisnąć V (domyślny klawisz włączający system VATS). Tutaj wybierasz część ciała, w którą chcesz trafić i potwierdzasz klawiszem E. Postać następnie wykona zaplanowane przez Ciebie ataki.

Radrakan nie żyje? Świetnie – czas na pamiątkowe zdjęcie. Stań koło ojca, a Jonas zrobi Wam zdjęcie. Mocny flesz w tym aparacie, bo ponownie przejrzysz na oczy za 6 lat…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.