Fallout 4 concept art #3

Zadania poboczne

Prezent Pickmana

John Hancock, burmistrz Dobrego Sąsiedztwa poprosi cię, byś udał się do miejsca zwanego Galerią Pickmana. To jeszcze nie aktywuje zadania, ale ułatwi ci jego rozpoczęcie. Masz się dowiedzieć, czemu ludzie nie wracają z tamtej okolicy.

Po dotarciu na miejsce, spotkasz bandytów. Opanowali budynek i jego okolice. W jednym z pomieszczeń znajdziesz ciało, a w nim holotaśmę z wyznaniami Pickmana. Teoretycznie można teraz wrócić do Hancocka, ale zostań tu trochę dłużej. Przeszukaj dokładnie cały budynek. Musisz zejść do piwnicy, a raczej rozległych podziemi. Zagłębiając się w nie, będziesz spotykać bandytów szukających szaleńca (tak, chodzi o Pickamana). Oczywiście nie pozostaje ci nic innego niż parcie naprzód po ich trupach.

Finałem eksploracji będzie odnalezienie Pickmana, który został znaleziony przez przywódcę bandytów. Zaczną oni atakować też ciebie, więc po prostu ich zabij. Wdzięczny Pickman wręczy ci klucz i zdradzi umiejscowienie swojej skrytki. Możesz go też zabij i zabrać klucz z jego ciała. Dopiero teraz zadanie zostanie aktywowane.

Użyj klucz, by wyjść z podziemi za pomocą drabiny. Wróć do Galerii Pickmana. Wskaźnik zdradzi ci położenie sejfu. Jest za jednym z obrazów. Po otworzeniu sejfu zadanie się kończy.

Teraz możesz wracać do Hancocka, zdać relację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.