Fallout 4 concept art #3

Zadania poboczne

Owacje na stojąco

W Stacji nadawczej WRVR trafisz na grupę ludzi. Opowiedzą ci o ich przyjacielu, który został porwany przez super mutanty. Poproszą o udzielenie mu pomocy.

Zbadaj sprawę transmisji radiowej

Udaj się w zaznaczone na mapie miejsce. Trafisz do Trinity Tower. Przygotuj się na walkę z super mutantami, które strzegą jej już od samego dołu. Wejdź po schodach i skorzystaj z windy.

Tutaj mutanci są liczniejsi i silniejsi. Twoim celem jest wejście po zawalonym stropie na kolejne piętro i ponowne skorzystanie z windy.

Podobnie jak wcześniej: eliminuj mutantów i pnij się w górę. W końcu trafisz na szefa mutantów: Pięść. Walka z nim jest o tyle trudna, że ma miniguna. Postaraj się go zdjąć z ukrycia. W ostateczności skorzystaj z pancerza wspomaganego.

Na tym samym piętrze znajdziesz klatkę, w której zamknięty jest Rex i Silny – super mutant. Otworzysz ją kluczem, który znajduje się w ciele pięści lub jednej ze skrzyń na tym piętrze.

Doprowadź Rexa w bezpieczne miejsce

Uważaj! Po otwarciu celi zaczną was ścigać mutanci. Jak najszybciej wejdź do celi i zabierz z niej figurkę Vault Boy’a, a  następnie uciekaj do zaznaczonej windy. Po jakimś czasie zatrzyma się ona i trzeba będzie przebić się do następnej. Podczas jazdy w dół będą cię atakowali mutanci. Przykucnij i nie daj się zabić.

Gdy wysiądziecie z drugiego wózka, wystarczy już tylko wejść na dół, do wyjścia z wieży.

Porozmawiaj z Rexem Goodmanem

Kiedy mężczyzna znajdzie się w bezpiecznym miejscu, porozmawiaj z nim. Da ci nagrodę, uda się do Stacji WRVR, a Silny od tej pory będzie mógł ci towarzyszyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.