Przywrócenie nadziei

Major Polatli poinformuje Cię o złych warunkach panujących w Camp Forlorn Hope. Brakuje ludzi i zaopatrzenia. Na początek masz się udać do kwatermistrza Mayes’a i spróbować mu pomóc. Od kwatermistrza dowiesz się, że wysłał ludzi do HELIOS-a Jeden. Mieli powrócić ze sprzętem, ale nie wrócili. Powinieneś się tam udać i dowiedzieć, co z dostawą.

Zaginione zapasy

Jeśli byłeś już w HELIOS-ie po prostu użyj opcji szybkiej podróży. Jeśli nie, czeka Cię spacerek. Na miejscu Porucznik Haggerty potwierdzi, że oddział do nich dotarł i otrzymał zaopatrzenie. Nie wie, co mogło się z nim stać, ale wprowadzi do Twojego PipBoy’a namiary umożliwiające śledzenie paczki, którą dostali. Trzeba podążać za wskaźnikiem.

Niedaleko miejsca oznaczonego na mapie znajdowało się kilka Gekonów. Zapewne jednak to nie one stoją za śmiercią kurierów. Po odkryciu ciał żołnierzy zaatakowało mnie kilku rekrutów Legionu. Trzeba było ich zabić, co obniżyło moją reputację w tej frakcji. Dlatego jeśli chcesz utrzymywać dobrą reputację z Legionem Cezara, nie rób tego zadania.

Pośród ciał leży skrzynka z zapasami. Zabierz jej zawartość i wracaj do kwatermistrza. Po oddaniu zapasów możesz wracać do Majora po dalsze wytyczne.

Zabawa w lekarza

Następne zadanie polega na przywróceniu rannych żołnierzy do stanu używalności. Idź do szpitala. Jeśli chcesz wykonać tą część zadania porządnie, upewnij się, że przed rozpoczęciem rozmowy z doktorem masz Medycynę na poziomie 20 punktów. Jeśli będziesz miał mniej, da Ci tylko raport i każe odnieść majorowi. Ciebie oczywiście stać na coś więcej. Jak już pisałem – trzeba się wykazać niskim poziomem Medycyny. Doktor poprosi Cię, byś zajął się jego pacjentami.

Pacjentów jest trzech. Możesz ich opatrzyć za pomocą umiejętności lub przedmiotów. By wyleczyć całą trójkę musisz mieć Medycynę na poziomie 75 – dużo. Łatwiej skorzystać z przedmiotów. Wszystkie potrzebne rzeczy oprócz Med-X’ów i SuperStimpaka znajdziesz w namiocie. Co więcej możesz je zabrać bez kary za kradzież. Gdy pacjenci będą poskładani, poinformuj o tym doktora.

Bitwa o Nelson

Teraz zaczyna się zabawa. Major chce byś odbił Nelson z rąk Legionu Cezara. Dostaniesz kilku ludzi do pomocy. Zanim uderzysz na Nelson masz się spotkać z sierżantem Cooperem przed miastem. Udaj się tam. Po krótkiej rozmowie nadejdzie czas na atak. Zabij Legionistów. Wskaźnik w PipBoy’u będzie Ci pokazywał możliwą lokalizację dowódcy tego oddziału Legionistów – Flauta. Musi zginąć. Po zakończonej bitwie wracaj do majora w obozie.

UWAGA! Jeśli nie możesz zdać zadania. Uruchom grę bez plików spolszczających i zakończ zadanie po angielsku 😉 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.