Najlepsze czasy

Zadanie można aktywować u Julie Farkas znajdującej się w Fort Mormon we Freeside. Wymyśliła sobie, że uratuje sytuację robiąc detoks dwóm gościom. Masz znaleźć Jacoba Hoffa i Billego Ronte. Ten pierwszy, w moim przypadku siedział w ruinach niedaleko wyjścia z Freeside na Pustkowia. Ćpun powie Ci kto jest jego dostawcą. Aktywuje to od razu kolejną część zadania polegającą na pozbyciu się dilera. Billego znalazłem w innej części Freeside, siedzącego w budynku nieopodal Kasyna Atomic Wrangler. U niego trzeba pozbyć się problemu alkoholowego. Obu gościom towaru dostarcza Dixon. Zapytajmy go o nich.

Możesz przekonać dilera, żeby przestał im sprzedawać używki na trzy sposoby – Retoryką (35), kapslami (300) lub po prostu zabić.

Gdy już rozprawisz się z dilerem… w dogodny Tobie sposób, Jacob zażąda 10 szpryc, by stanąć na nogi. Posiadając wysoką Naukę (50), możesz wymyślić dla niego mieszankę Szprycy, Wygrzewu i Psycho. Mniejszy wkład finansowy z Twojej strony. Możesz też przekonać go Retoryką (50), że narkotyki są dla słabeuszy.

Bill za to zażąda dwóch Szpryc, dwóch AntyRadów i Whiskey. Za pomocą Nauki (50) możesz zaproponować mu zmniejszanie dawek Whiskey połączone z zażywaniem Szprycy, a dokładnie dwóch jej działek. Możesz też za pomocą Retoryki (50) przypomnieć mu o Julie, co sprawi, że pójdzie do Fortu poddać się odwykowi.

Gdy już poradziłeś sobie z problemami obu gości, wracaj do Julie. Dostaniesz pokaźną ilość doświadczenia i jeden darmowy medykament dziennie do wyboru – Stimpak, Szpryca, albo AntyRad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.