Pula talentów

Tonny Torini z kasyna The Tops szuka nowych talentów. Trzeba dla niego znaleźć cztery utalentowane osoby. Jeśli posiadasz dośc wysoki Handel możesz na tym interesie naprawdę nieźle zarobić. Pamiętaj o tym, żeby wracać do Tonny’ego za każdym razem gdy kogoś znajdziesz. Jeśli zwerbujesz więcej niż jedną osobę na raz, zadanie może się zaciąć.

  1. Niedaleko kasyna kręci się Billy Knight – komik, który zgodzi się na występy bez problemu, a i Tonny nie będzie na niego narzekał.
  2. Kolejny kandydat to ghul Hadrian z Atomic Wrangler na Freeside. Niestety jest związany kontraktem z właścicielami lokalu. By przekonać James’a Garret’a do zerwania kontraktu musisz posiadać 50 Retoryki, 50 Handlu, albo mu zapłacić. Będzie Cię to kosztować 150 kapsli, albo 100, jeśli posiadasz 35 Handlu. Może się zdarzyć, że wykonywałeś już zadania dla rodzeństwa Garret, wtedy możesz się na to powołać i zapłacisz 75 kapsli.
  3. Po dwóch następnych trzeba się udać poza Vegas. Bruce Isaac mieszka na pierwszym piętrze motelu w Novac. Ucieka przez rodziną Bishop’ów z New Reno, więc z ulgą przyjmie posadę w dobrze chronionym Vegas.
  4. Ostatni artysta nie znajduje się w żadnym określonym miejscu, a włóczy się po Pustkowiu niedaleko Boulder City. Jak zwykle, najlepiej trafić do niego za pomocą wskaźnika umieszczonego na mapie przez zadanie. Wypytaj go o historię życia, a później zaproponuj, by porzucił tułaczkę i gdzie się osiedlił. Przedstaw propozycję Tonny’ego, a Włóczęga z niej skorzysta.

Po zwerbowaniu wszystkich czterech artystów zadanie zostanie zakończone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.