Zwrot do nadawcy

Sierżant techniczny Reyes z Camp Forlorn Hope, przekaże Ci holotaśmę, która zawiera uaktualnienie kodów szyfrujących używanych przez RNK. Trzeba ją dostarczyć do wszystkich posterunków.
Nie tu się nad czym rozpisywać. Posterunki zostają zaznaczone na mapie i po prostu trzeba się do nich przespacerować i przekazać nowe kody odpowiednim osobom. Może się zdarzyć, że któryś z posterunków został zniszczony przez Legion. W takim wypadku nie ulepszysz jego radiostacji, ale i tak go odwiedź. Powinien zniknąć z listy.

Po ulepszeniu wszystkich posterunków trzeba wrócić do naszej pracodawczyni. Kobieta opowie o dziwnych raportach, które dostała z niektórych posterunków. Trzeba się tam udać i sprawdzić, czy raporty były prawdziwe.

Na początek udaj się do posterunku Delta. Niedaleko znajdziesz Pasona. Po rozmowie z nim, okaże się, że raport faktycznie był nieprawdziwy.

W posterunku Alpha poszukaj Lineholm. Tutaj też zostało coś pomieszane w raportach. Pozostał jeszcze jeden posterunek.

Kudlow z posterunku Foxtrot również stwierdzi, że jej raport został sfałszowany. Z zebranymi informacjami można wrócić do Reyes.

Za fatygę dostaniesz 300 kapsli i 300 PD, ale zadanie jeszcze się nie kończy. Trzeba udać się do Camp Golf i zapytać Hanlona, czemu fałszuje raporty. Znajdziesz go w dużym budynku na tyłach obozu. Powiedz Szefowi, że wiesz iż zakłamania w raportach są jego sprawką. Poprosi Cię o rozmowę w jego biurze.
Podczas rozmowy wysłuchaj mężczyznę i postąp z nim według własnego sumienia. Zadanie zakończone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.