szymkow171

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 14 wpisy - 1 przez 14 (z 14 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #7941
  szymkow171
  Participant

  Okej, jakby co sorki. Myślałem, że to tu się coś poknociło.

  #7938
  szymkow171
  Participant

  A propos spolszczenia to w Falloucie 2 w bazie Strażników RNK niektóre zdania wypowiadane przez postacie są chyba zbugowane. Na przykład zamiast imienia naszej postaci wyświetla się *player name*. Zamiast brat gdy postać to mężczyzna, albo siostra gdy postać to kobieta to mutant wypowiada zdanie z użyciem obu i wychodzi coś w stylu brat/siostra. Niby nic ale jednak wygląda osobliwie. Spolszczenie jest stąd jakby co.

  #7832
  szymkow171
  Participant

  Na unikatowe bronie nie możesz chyba w ogóle zakładać modyfikacji.

  #7823
  szymkow171
  Participant

  Miałem coś takiego z Falloutem 2 na Steam… idź do plików gry, otwórz f2_res_config, okienkowy powinien być zaznaczony a potem edytuj manualnie. Znajdź WINDOWED_FULLSCREN=0 i zamień to zero na jedynkę po czym zapisz pracę. Chyba powinno działać, lecz gdy to nie poskutkuje idź do f2_res_config i zmień X9 na opcję standardową oraz odchacz tryb okienkowy. Tak można naprawić Fallouta 2, z jedynką można podłubać w podobny sposób. Trzymam kciuki żeby się udało.

  #6398
  szymkow171
  Participant

  Już znalazłem co chciałem. Uważam to pytanie już za nieaktualne.

  #6349
  szymkow171
  Participant

  Nie wiem… Moje DLC mają kilka tekstur po polsku, np. nazwa dodatku po rozpoczęciu go. Lecz mi zależy na polskich napisach podczas rozmów i przetłumaczonych nazwach questów i innych takich. Na You Tube widziałem, że ktoś ma Steamowe wersje dodatków po polsku lecz nie podał nigdzie linku do spolszczenia.

  #5837
  szymkow171
  Participant

  Najbardziej do gustu przypadł mi Raul, głównie przez klimat i historię tejże postaci. Najlepiej w walce sprawowała mi się Veronica, zwykle latała z pięścią wspomaganą (albo jakimś unikatowym kastetem), lecz świetnie sprawdzała się również z miotaczem ognia lub granatami. Lubiłem też jej odzywki i questy związane z nią (lecz były trudne jak nie wiem co). Arcade dobrze sprawował się w walce, lecz czasem zawodził podczas trudniejszych bitew, jednakowoż questy miał świetne, rzekł bym nawet wybitne. Boone był dobry na początku, ale jego wrogość do Legionu Cezara czasem mogła zepsuć nam reputację i spowodować brak kilku zadań. Cass była bardzo klimatyczna (bo to w końcu córa starego, dobrego Cassidy’ego), lecz jakoś nie przydała mi się ani w walce ani w szczęściu, questy z nią też zbytnio mi się nie spodobały (choć miały kilka zakończeń). Lily była potraktowana po macoszemu i walka u jej boku bez dużej Charyzmy była trudna (zawsze porywała się do boju i z trudem dało się ją zmusić do odwrotu.). ED-E był niezawodny i tyle, sam w sobie nie miał wyśmienitych questów, lecz ich wykonanie dostarcza naprawdę dużo przyjemności podczas oglądania zakończenia gry. Rex był fajny, ale po znalezieniu mu mózgu warto zamienić jego miejsce w zespole na ED-E.

  #5704
  szymkow171
  Participant

  Enklawa uważała się za bastion „Czystej Ludzkości” i błędnie postrzegała wszystkich mieszkańców pustkowi za mutantów. Enklawa uznała za cel eksterminację wszystkich mutantów (czyli również mieszkańców pustkowi). Dlaczego uważasz to za słuszne? Jakby jakaś tajna organizacja wybiła twoją rodzinę i znajomych uważając ich za mutantów czy też uznawałbyś to za słuszny czyn? Enklawa nie dążyła do eksterminacji Szponów Śmierci, w zasadzie to je hodowała i przy pomocy zmodyfikowanego F.E.V (a później urządzeń kontrolujących mózg) używała ich jako maszyny do zabijania. Bractwo było bezwzględne, ale nie miało na celu eksterminacji mieszkańców pustkowi tylko pozyskiwać przedwojenną technologię, a w New Vegas było takie brutalne z powodu wojny z RNK wywołanej przez Joannę Tibbet (swego czasu prezydenta republiki). Enklawa nie była by zdolna odrodzić całkowicie cywilizacji, ponieważ zawsze pojawią się bunty i rebelia, czyli również kolejne wojny. Większość członków Enklawy to naziści, ale były wyjątki np. Ocalali z NV

  #5673
  szymkow171
  Participant

  Jestem z Was dumny, mam nadzieję, że wyjdzie majstersztyk i wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

  #5615
  szymkow171
  Participant

  Dla mnie Porucznik i Marcus

  #5579
  szymkow171
  Participant

  Powinieneś to napisać na forum o Assasin’s Creed a nie serii Fallout. Ale jeśli żądasz odpowiedzi to powiem Assasyni.

  #5406
  szymkow171
  Participant

  To oznacza, że ten mod i ten pod Marcusa będzie twoim najlepszym i najbardziej pomocnym modem ( który mało waży )

  #5369
  szymkow171
  Participant

  Na pewno ten na zmienione i wydłużone dialogi

  #5349
  szymkow171
  Participant

  Niezły pomysł na mod. To się przyda weteranom dla których przeciwnicy są za łatwi do pokonania. Może wybrać na tytuł „Difficult Battles Mod”

Przeglądają 14 wpisy - 1 przez 14 (z 14 w sumie)