Preston Garvey

Zadania Minutemanów

Oberland Station: Problemy z bandytami

Podczas jednej z rozmów Preston poinformuje cię o osadzie Oberland Station, która ma problemy z nękającymi ją bandytami.

Oberland Station: Mieszkańcy proszą o pomoc. Porozmawiaj z miejscowymi.

Docieramy na miejsce i rozmawiamy z osadnikami. Przed nami kolejne zadanie typu: oczyść pewien teren z bandytów. Ruszamy więc we wskazane miejsce.

Back Street Apparel: zabij przebywających tam bandytów.

Wejście jest strzeżone przez dwóch bandytów i dwie wieżyczki. Jedna nad wejściem, a druga przed nim. Zanim wejdziesz do środka, przeszukaj wielkie rury spoczywające na platformie ciężarówki. W jednej z nich znajdziesz wyrzutnię rakiet.

Wnętrze budynku kryje kilku bandytów i wieżyczkę – w pierwszym pomieszczeniu. Uważaj też na pułapkę, która znajduje się po prawej stronie holu. Idąc lewą stroną natrafisz na krótki korytarz, a w nim na drzwi zamknięte łatwym zamkiem. Za nimi będzie schowek, w którym znajdziesz Stealth Boy’a.

Twoim celem jest przywódczyni bandytów – Sprzęgło. Nie musisz jej szukać daleko. Po jej zabiciu ta część zadania zostanie zaliczona. Przeszukaj pomieszczenie, w którym się znajdowała. Kryje się w nim kilka ciekawych fantów oraz sejf. Możesz go otworzyć zamkiem lub pobliskim terminalem. Oba zabezpieczenia mają poziom średni.

Warto wspomnieć, że na piętrze tego budynku znajduje się sejf z bardzo trudnym zamkiem. Jeśli nie jesteś w stanie otworzyć go teraz, wróć tutaj później.

Oberland Station: Daj znać mieszkańcom o tym, że ci się powiodło.

Po zabiciu przywódczyni gangu, wracamy do zleceniodawców. Dostaniesz nagrodę w wysokości ok. 100 kapsli, a osadnicy przyłączą się do Minutemanów.

Porozmawiaj z Prestonem Garvey’em

Wystarczy porozmawiać z naszym znajomym, a zadanie dobiegnie końca.

5 thoughts to “Zadania Minutemanów”

  1. Faktycznie, co za kurwa bagienna 🙁 Chciałem się dowiedzieć ile jest misji w temacie do wykonania a się dowiedziałem zakończenia, nosz kurwa, panowie !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.