Preston Garvey

Zadania Minutemanów

Gdy wzywa wolność

Wejdź do muzeum

Trafiłeś do Concord, gdy to jest atakowane przez bandytów. Odparłeś już ich pierwszy atak, ale mieszkańcy nadal potrzebują pomocy. Zabierz laserowy muszkiet, który leży przed wejściem do muzeum, a następnie wejdź do budynku.

Odnajdź uwięzionych osadników

Wystrzelaj bandytów atakujących z piętra. Jeśli masz odpowiedni profit, możesz otworzyć furtkę zabezpieczoną średniej trudności zamkiem. W przeciwnym przypadku użyj drogi na około. Powinieneś dostać się na górę, schodami. Tam może czekać kilkoro kolejnych bandytów. Podążając za kierunkiem wskaźnika celu misji, w końcu trafisz na Prestona Garvey’a.

Porozmawiaj z Prestonem Garvey’em

Podczas rozmowy dowiesz się, jaka jest historia grupy osadników. Poznasz też plan ucieczki. Opiera się on na wykorzystaniu Pancerza Wspomaganego. Jest jeden problem. Pancerz nie ma zasilania. Poradzimy sobie z tym.

Zdobądź rdzeń fuzyjny

Rdzeń znajduje się w zamkniętym boksie, w piwnicy muzeum. Pamiętasz schody, którymi dostałeś się na piętro? W tym samym miejscu zejdziesz też w dół. By dostać się do rdzenia, musisz zhackować pobliski terminal. Jest to bardzo łatwe. Wyciągnij rdzeń z i gotowe!

Zainstaluj rdzeń fuzyjny w pancerzu wspomaganym

Zanim ruszysz biegiem ku pancerzowi, weź figurkę Vault Boy’a z biurka w pomieszczeniu, w którym znajduje się grupa Prestona. Zwiększy ona twoją Percepcję o jeden punkt. Po prostu idź za wskaźnikiem, a trafisz na dach. Przed tobą swoi Pancerz Wspomagany. Zainstaluj rdzeń i wejdź do niego.

Weź działko obrotowe

Chyba nie trzeba tłumaczyć tego etapu zadania?

Oczyść Concord z wrogów

Nazwa etapu wszystko tłumaczy. Idziemy przed siebie i kosimy każdego, kto stanie nam na drodze! Proste? Nie do końca. W pewnym momencie pojawi się Szpon Śmierci. Ta walka nie będzie łatwa. Najlepszym wyjściem wydaje się okaleczenie szponowi nogi. Wtedy kulejący, będzie powoli próbował do ciebie podejść. Po prostu cofaj się i nie wyłączał obrotówki. Gdy cię dosięgnie, wystarcza dwa ciosy i będziesz martwy.

Jeśli po starciu ze Szponem pozostali przy życiu jeszcze jacyś bandyci, po prostu ich wyeliminuj.

Zgłoś się do Prestona

Wystarczy wejść do Muzeum Wolności. Preston i paczka czekają w holu. W nagrodę za pomoc otrzymasz 50 ogniw fuzyjnych i 100 kapsli. Preston oznajmi, że chcą się osiedlić w Sanktuarium. Przy okazji nawiedzona staruszka powie ci, że twój syn żyje, a szukać go powinieneś w Diamond City. Rozpocznie się zadanie Klejnot Wspólnoty.

Grupa osadników wyruszy do Sanktuarium.

Dołącz do Prestona Garvey’a w Sanktuarium

Trochę potrwa, zanim grupa dotrze do Sanktuarium. W tym czasie możesz zostawić Pancerz Wspomagany na odpowiednim stanowisku i go podreperować. Kiedy zobaczysz na mapie, że Presto i ekipa są już na miejscu, dołącz do nich. Dowiesz się, że mieszkańcy Skarpy Tenpines potrzebują pomocy. Obecne zadanie dobiegnie końca. Rozpocznie się nowe: Pierwszy krok.

5 komentarzy na temat “Zadania Minutemanów”

  1. Dziękuje za ten spoiler z synem, jesteście beznadziejni i nie wiecie jaki pisać zeby nie zdradzać fabuły…

  2. Faktycznie, co za kurwa bagienna 🙁 Chciałem się dowiedzieć ile jest misji w temacie do wykonania a się dowiedziałem zakończenia, nosz kurwa, panowie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.