Dead Money (Krwawa Forsa)

SIERRA MADRE GRAND OPENING!

Jest to zadanie rozpoczynające dodatek. Po zainstalowaniu dodatku i wczytaniu, bądź rozpoczęciu gry od nowa, automatycznie pojawi się, jako zadanie aktywne w PIPBoy’u.

Twoje radio odbierze tajemniczy sygnał, który będzie pochodził z Opuszczonego Bunkra Bractwa Stali. Najlepiej udać się do Camp Forlorn Hope – od tego miejsca jest już bardzo blisko do bunkra.
Samo wejście wygląda jak studzienka kanalizacyjna pośród wzgórz. Na górnym poziomie znajdziesz ciało z kilkoma przydatnymi rzeczami, m.in. StealthBoy’em. Niżej są zamknięte drzwi. Można je otworzyć pobliskim terminalem. Za nimi znajdziesz warsztaty, złom różnego rodzaju i karabin laserowy. Na razie i tak Ci to nie potrzebne, bowiem po rozpoczęciu przygody zostaniesz pozbawiony ekwipunku.

Twoim celem jest znalezienie sali z radiem stojącym pośrodku. Podejdź do niego, a Twoja postać zostanie ogłuszona przez gaz, który został wpuszczony wentylacją. Wyświetli się krótki filmik tłumaczący czym jest Kasyno Sierra Madre. Towarzysze wrócą do swoich domów, a Ty stracisz ekwipunek.

Budzisz się na terenie Kasyna. Przed Tobą pojawi się hologram Ojca Elijah. Wytłumaczy Ci zasady obowiązujące na tym terenie, jak i powód dla którego tutaj jesteś. Czas zacząć przygodę…

Kolejne trzy dostępne zadania to:

12 komentarzy na temat “Dead Money (Krwawa Forsa)”

 1. Mam pytanie odnośnie tego zadania. Ponieważ kiedy wchodzę to tej bramy/klatki z tymi dźwigniami to na początku przemawia Dog. Kiedy klikam na opcje dialogową, że musi on zostac i czekać tu na mój znak, o mówi że potrzebuje jedzenia i na tym koniec. W zadaniu jest napisane że „zmuś Dog’a żeby został…”Co mam robic? Pomożecie? Dzięki z góry!

   1. No dobrze. 1.Ale jakie to mięsko? Radrakana? Jak mu je daje do ekwipunku nic się nie dzieje, a w ciałach tych duchów jest tylko broń (nawet próbowałem przeciągnąć ciała do tej klatki). 2.Jedyna opcja z inteligencją to ta za 6pkt. za którą dostaje jakiegoś perka, a druga opcja to diagram tych dźwigni, ale jak ją odczytam to nic, zero nowych opcji dialogowych. 3.Jak go zamykam w klatce to on zaraz wychodzi i przylatuje do mnie. Nawet komenda „poczekaj tu na mnie” albo „rozejdźmy się”(czy coś takiego) nie działa.
    Może coś się zbugowało, sam nie wiem bo wszystko inne działa 🙁

    1. Ale serio… Czytałeś, opis tego zadania? Przecież tam masz WSZYSTKO opisane.

     1. Musisz mu podać mięso Ludzi-duchów. Najpierw zapytaj, czego potrzebuje, żeby nie być głodnym. Na Twojej mapie pojawią się dwa znaczniki. Idziesz do nich, zabijasz Ludzi-duchów i z ich ciał wyciągasz po kawałku mięsa.

     2. Wyraźnie jest napisane, że potrzebujesz 7 punktów Inteligencji, by użyć opcji dialogowej. Jeśli masz 6 punktów, to po prostu nie pokazuje Ci się odpowiednia kwestia.

     3. Drzwi musisz zamknąć. Ale nie po prostu zatrzasnąć, tylko zablokować. Użyj do tego celu terminala.

     Bardziej szczegółowo się tego nie da opisać.

  1. Mialam to samo. Musisz go zamienic w Goda , czyli puscic mu nagranie tasmy z glosem, ktorego uzyles do wyciagniecia go z posterunku. Tym nagraniem przemieniasz jego osobowosci. Dalej idzie wszystko tak jak powinno.

  1. Kurcze, gościu. Masz wszystko napisane powyżej. Chyba umiesz czytać, nie ? Nie ma bezpiecznego miejsca. Musisz wszystko szybko robić na czas…

 2. Witam. Nie mogę zamkną Elijaha w skarbcu. Wymykam się niezauważony z skarbca. Chowam z kolumna i czekam. Elijah podchodzi do terminala przy drzwiach potem do drzwi iwlancza się alarm a on rzuca jakis teks ze chce go oszukać i ucieka. Mogę go jedynie zabić. Droga sprawa to jak uciec z tymi wszystkimi sztabkami 😛 wazy to 1700kg i nijak nie zdążam sie wygramolić ze schronu przed eksplozja Glowy 😛

 3. dziwne miałem dziś zakończenie tego DLC,wczesniej zabiłem Elijaha,bo już grałem w ten dodatek,ale postanowiłem na nowo zagrać,by go zamknąć w skarbcu,ale dziś nie wiem dlaczego,ale miałem dziwne zakończenie,otóz musiałem podejść do tego termianla,wczytać taśmę Very,później odczytać to i owo i koniec,pokazało mi sie,że kurier został uwieziony itd itd,chyba,ze w opcji dialogowej z Christine nie wybrałem tego,że chodzi oto,aby go zabić,muzszę jeszcze raz go przechodzić,bo zapomniałem zapisać grę w różnych postępach,lipa troche,ale teraz wiem,co i jak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.