Dead Money (Krwawa Forsa)

LAST LUXURIES

Po ucieczce przed wybuchem obroży Domina, znów trafisz do Lobby. Będzie tu czekać kilkoro Ludzi Duchów, więc przygotuj się na walkę. Christine ma się znajdować Suites . Posłusznie idziemy, gdzie kieruje nas kompas.
Musisz iść w lewo. Przejdź prze chmurę. Pierwsze drzwi na prawo są zamknięte przeciętnym zamkiem. Na razie ich nie otwieraj. Chowa się tam hologram. Użyj drugich drzwi i postaraj się podejść do pokoju, w którym jest kobieta. Jeszcze przed nim znajduje się łazienka. W niej, za drzwiami jest projektor. Zniszcz go, a kobieta zniknie. Teraz przejdź przez pokój, w którym była kobieta i wyjdź drzwiami na korytarz. Pomieszczenie po prawej ma dwa terminale. Jeden otwiera drzwi i ma obok siebie klucz. Drugi (z łatwym hasłem) wyłącza głośniki i pozwala Ci zgrać przydatne rzeczy na PipBoy’a. Radio stoi na pralkach i trzeba je wyłączyć.

Wyjdź przez drzwi obok terminala z kluczem. Znajdziesz się na korytarzu. Drzwi, które były przedtem zamknięte, stoją otworem. Wchodzimy. Idź przed siebie, aż trafisz do pomieszczenia z szafkami. Ignoruj na razie hologramy. W tym pomieszczeniu znajduje się terminal z przeciętnym hasłem. Jeśli je złamiesz, otworzysz drzwi ochrony i sprawisz, ze hologramy będą przyjazne. Na przeciwległej ścianie znajdują się dwie pary drzwi. Prawe prowadzą do małej zbrojowni, lewe do apartamentów. Musisz się przez nie przedostać. W drugim pokoju, na stoliku z winem jest holodysk z hasłem. Oczywiście zabieramy. Idziemy cały czas za wskazaniami kompasu wyłączając aktywne radia.

Znajdziesz Christine. Już może mówić i radzi sobie całkiem dobrze. Jeśli wcześniej nie stawałeś po stronie porywacza i udało Ci się zdać jakieś testy umiejętności, dziewczyna powinna być przyjaźnie nastawiona i oddać klucz. Nawet jak zaatakuje, nie zabijaj. Uciekaj tak długo, aż przestanie być wroga. Rozmowa z nią powinna sprawić, że znów Ci zaufa. Zadanie ukończone. Czas na wielki skok – Heist of the Centuries.

12 thoughts to “Dead Money (Krwawa Forsa)”

 1. Mam pytanie odnośnie tego zadania. Ponieważ kiedy wchodzę to tej bramy/klatki z tymi dźwigniami to na początku przemawia Dog. Kiedy klikam na opcje dialogową, że musi on zostac i czekać tu na mój znak, o mówi że potrzebuje jedzenia i na tym koniec. W zadaniu jest napisane że “zmuś Dog’a żeby został…”Co mam robic? Pomożecie? Dzięki z góry!

   1. No dobrze. 1.Ale jakie to mięsko? Radrakana? Jak mu je daje do ekwipunku nic się nie dzieje, a w ciałach tych duchów jest tylko broń (nawet próbowałem przeciągnąć ciała do tej klatki). 2.Jedyna opcja z inteligencją to ta za 6pkt. za którą dostaje jakiegoś perka, a druga opcja to diagram tych dźwigni, ale jak ją odczytam to nic, zero nowych opcji dialogowych. 3.Jak go zamykam w klatce to on zaraz wychodzi i przylatuje do mnie. Nawet komenda “poczekaj tu na mnie” albo “rozejdźmy się”(czy coś takiego) nie działa.
    Może coś się zbugowało, sam nie wiem bo wszystko inne działa 🙁

    1. Ale serio… Czytałeś, opis tego zadania? Przecież tam masz WSZYSTKO opisane.

     1. Musisz mu podać mięso Ludzi-duchów. Najpierw zapytaj, czego potrzebuje, żeby nie być głodnym. Na Twojej mapie pojawią się dwa znaczniki. Idziesz do nich, zabijasz Ludzi-duchów i z ich ciał wyciągasz po kawałku mięsa.

     2. Wyraźnie jest napisane, że potrzebujesz 7 punktów Inteligencji, by użyć opcji dialogowej. Jeśli masz 6 punktów, to po prostu nie pokazuje Ci się odpowiednia kwestia.

     3. Drzwi musisz zamknąć. Ale nie po prostu zatrzasnąć, tylko zablokować. Użyj do tego celu terminala.

     Bardziej szczegółowo się tego nie da opisać.

  1. Mialam to samo. Musisz go zamienic w Goda , czyli puscic mu nagranie tasmy z glosem, ktorego uzyles do wyciagniecia go z posterunku. Tym nagraniem przemieniasz jego osobowosci. Dalej idzie wszystko tak jak powinno.

  1. Kurcze, gościu. Masz wszystko napisane powyżej. Chyba umiesz czytać, nie ? Nie ma bezpiecznego miejsca. Musisz wszystko szybko robić na czas…

 2. Witam. Nie mogę zamkną Elijaha w skarbcu. Wymykam się niezauważony z skarbca. Chowam z kolumna i czekam. Elijah podchodzi do terminala przy drzwiach potem do drzwi iwlancza się alarm a on rzuca jakis teks ze chce go oszukać i ucieka. Mogę go jedynie zabić. Droga sprawa to jak uciec z tymi wszystkimi sztabkami 😛 wazy to 1700kg i nijak nie zdążam sie wygramolić ze schronu przed eksplozja Glowy 😛

 3. dziwne miałem dziś zakończenie tego DLC,wczesniej zabiłem Elijaha,bo już grałem w ten dodatek,ale postanowiłem na nowo zagrać,by go zamknąć w skarbcu,ale dziś nie wiem dlaczego,ale miałem dziwne zakończenie,otóz musiałem podejść do tego termianla,wczytać taśmę Very,później odczytać to i owo i koniec,pokazało mi sie,że kurier został uwieziony itd itd,chyba,ze w opcji dialogowej z Christine nie wybrałem tego,że chodzi oto,aby go zabić,muzszę jeszcze raz go przechodzić,bo zapomniałem zapisać grę w różnych postępach,lipa troche,ale teraz wiem,co i jak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.