Dead Money (Krwawa Forsa)

TRIGGER THE GALA EVENT

Dostaniesz to zadanie zaraz po tym, gdy towarzysze znajdą się na z góry ustalonych miejscach. Na początek wróćmy przed fontannę. Stąd już prosta droga do Twojego następnego celu – Salida del Sol South. Trzeba dostać się do wieży, z której można włączyć całe przedstawienie. Oczywiście po drodze natkniesz się na kilku przeciwników i głośniki, ale dasz sobie radę. Wejdź do Salida del Sol House. Stąd trzeba się przebić do wieży, uważając na pułapki, przeciwników i źródła sygnału radiowego.
Po długiej i ciężkiej drodze, dotrzesz do drabiny. Użyj jej, by wejść na górę. Tutaj nie zapomnij zabrać dwóch holodysków. Jeden jest szczególnie przydatny – umożliwia zakup SuperStimpaków w automatach.

Teraz możesz włączyć całe wydarzenie. Miej na uwadze, że gdy to zrobisz, dół aż zaroi się od Ludzi Duchów. Dodatkowo włączą się niektóre dodatkowe głośniki, więc wydostanie się z tego miejsca staje się prawdziwym wyzwaniem. Ogólnie radzę podążać za napisami na murach, głoszącymi: Run Run Run! Przechodzimy do następnej lokacji, a następnie za wskazaniami kompasu do kasyna. Samo wejście (a raczej brama) znajduje się niedaleko fonatnny, która do tej pory była naszym głównym punktem orientacyjnym.
Gdy zechcesz wejść do Kasyna, otrzymasz komunikat, że nie będzie już można wrócić na teren Villi. Weź zatem z automatów, co potrzebujesz, może prześpij się w zrujnowanym sklepie i do środka. Zobaczysz kompanów nieprzytomnych na podłodze i za chwilę sam stracisz świadomość pod wpływem gazu. Po chwili się obudzisz sam, zadanie się zakończy i rozpocznie Put the Beast Down.

12 thoughts to “Dead Money (Krwawa Forsa)”

 1. Mam pytanie odnośnie tego zadania. Ponieważ kiedy wchodzę to tej bramy/klatki z tymi dźwigniami to na początku przemawia Dog. Kiedy klikam na opcje dialogową, że musi on zostac i czekać tu na mój znak, o mówi że potrzebuje jedzenia i na tym koniec. W zadaniu jest napisane że “zmuś Dog’a żeby został…”Co mam robic? Pomożecie? Dzięki z góry!

   1. No dobrze. 1.Ale jakie to mięsko? Radrakana? Jak mu je daje do ekwipunku nic się nie dzieje, a w ciałach tych duchów jest tylko broń (nawet próbowałem przeciągnąć ciała do tej klatki). 2.Jedyna opcja z inteligencją to ta za 6pkt. za którą dostaje jakiegoś perka, a druga opcja to diagram tych dźwigni, ale jak ją odczytam to nic, zero nowych opcji dialogowych. 3.Jak go zamykam w klatce to on zaraz wychodzi i przylatuje do mnie. Nawet komenda “poczekaj tu na mnie” albo “rozejdźmy się”(czy coś takiego) nie działa.
    Może coś się zbugowało, sam nie wiem bo wszystko inne działa 🙁

    1. Ale serio… Czytałeś, opis tego zadania? Przecież tam masz WSZYSTKO opisane.

     1. Musisz mu podać mięso Ludzi-duchów. Najpierw zapytaj, czego potrzebuje, żeby nie być głodnym. Na Twojej mapie pojawią się dwa znaczniki. Idziesz do nich, zabijasz Ludzi-duchów i z ich ciał wyciągasz po kawałku mięsa.

     2. Wyraźnie jest napisane, że potrzebujesz 7 punktów Inteligencji, by użyć opcji dialogowej. Jeśli masz 6 punktów, to po prostu nie pokazuje Ci się odpowiednia kwestia.

     3. Drzwi musisz zamknąć. Ale nie po prostu zatrzasnąć, tylko zablokować. Użyj do tego celu terminala.

     Bardziej szczegółowo się tego nie da opisać.

  1. Mialam to samo. Musisz go zamienic w Goda , czyli puscic mu nagranie tasmy z glosem, ktorego uzyles do wyciagniecia go z posterunku. Tym nagraniem przemieniasz jego osobowosci. Dalej idzie wszystko tak jak powinno.

  1. Kurcze, gościu. Masz wszystko napisane powyżej. Chyba umiesz czytać, nie ? Nie ma bezpiecznego miejsca. Musisz wszystko szybko robić na czas…

 2. Witam. Nie mogę zamkną Elijaha w skarbcu. Wymykam się niezauważony z skarbca. Chowam z kolumna i czekam. Elijah podchodzi do terminala przy drzwiach potem do drzwi iwlancza się alarm a on rzuca jakis teks ze chce go oszukać i ucieka. Mogę go jedynie zabić. Droga sprawa to jak uciec z tymi wszystkimi sztabkami 😛 wazy to 1700kg i nijak nie zdążam sie wygramolić ze schronu przed eksplozja Glowy 😛

 3. dziwne miałem dziś zakończenie tego DLC,wczesniej zabiłem Elijaha,bo już grałem w ten dodatek,ale postanowiłem na nowo zagrać,by go zamknąć w skarbcu,ale dziś nie wiem dlaczego,ale miałem dziwne zakończenie,otóz musiałem podejść do tego termianla,wczytać taśmę Very,później odczytać to i owo i koniec,pokazało mi sie,że kurier został uwieziony itd itd,chyba,ze w opcji dialogowej z Christine nie wybrałem tego,że chodzi oto,aby go zabić,muzszę jeszcze raz go przechodzić,bo zapomniałem zapisać grę w różnych postępach,lipa troche,ale teraz wiem,co i jak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.