Nie, niewiele

Kapitan Gilles opowie Ci o problemach, z jakimi boryka się Bitter Springs. Znajdziesz ją w północnej części osady, między namiotami RNK.

By pomóc jej z problemami, musisz załatwić nowe oddziały, zdobyć zaopatrzenie, pomóc tutejszemu lekarzowi i pozbyć się snajpera, który poluje na mieszkańców. Kolejność wykonania tych zadań jest dowolna.

By pozbyć się snajpera, wykonaj zadanie Zdobądź każdy szczyt.

Z kłopotami w tutejszym szpitalu polowym poradzisz sobie wykonując zadanie Szpitalny blues Bitter Springs.

Zajmijmy się zaopatrzeniem. Jedna skrzynia znajduje się w jaskini, którą odwiedziłeś robiąc zadanie Zdobądź każdy szczyt. Druga jest w jaskini, zaraz za namiotami RNK w Bitter Springs. To taka czarna dziura. W środku spotkasz mrówki i znajdziesz między innymi szukaną skrzynię z zaopatrzeniem. Niedaleko od tej jaskini, znajduje się trzecia jaskinia. Wystarczy iść dalej w górę. W środku kilka młodych Nocnych łowców i trzecia skrzynia.

Mając skrzynie wracaj do pani kapitan. Skrzynia z jaskini, w której były mrówki jest napromieniowana. Podczas rozmowy, posiadając 25 Nauki, możesz zasugerować, jak ją oczyścić. Jeśli okłamiesz kapitan, mówiąc że skrzynia jest OK, stracisz karmę i nie zaliczysz zadania.

Szukamy posiłków

Pozostała już tylko sprawa posiłków. By je zdobyć trzeba się udać do trzech obozów RNK.
W Camp Forlorn Hope musisz porozmawiać z Majorem Polatli. By zgodził się wysłać posiłki do Bitter Springs, musisz wykonać dla niego zadanie Przywrócenie nadziei.

Sytuacja w Camp McCarran jest podobna. Musisz wykonać zadanie Zaklinam Cię lub zabić Ścigacza – przywódcę Bestii z Krypty 3. Po spełnieniu tych warunków porozmawiaj z Pułkownikiem Hsu, a odeśle część ludzi do Bitter Springs.

By otrzymać posiłki z Camp Golf, wykonaj najpierw zadanie Flagi naszych męcicieli. Porozmawiaj z sierżantem McCredie, a posiłki zostaną wysłane.

Wydaje mi się, że w niektórych przypadkach posiłki z wszystkich trzech obozów można uzyskać bez wykonywania zadań, posiadając wysoką reputację pośród RNK.

Najważniejsze jest to, że wszystkie punkty zadania zostały wykonane. Można wrócić do kapitan i zdać zadanie, pytając o sytuację w obozie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.