Nie rób ze mnie żebraka

Zadanie można rozpocząć podczas rozmowy z Melissą. Jest to członkini Wielkich Chanów, która znajduje się w Obozie Wielkich Chanów, niedaleko Kamieniołomu Rozdroże.

Czeka ona na przesyłkę zawierającą substancje chemiczne i poprosi Ciebie, byś sprawdził w pobliskim Sloan, czy walizka znajduje się tam.

W samym Sloan, znajdź budynek nazywający się Biuro kopalni i wejdź do środka. Schodami dostań się na wyższy poziom budynku. Walizka spoczywa koło biurka w pomieszczeniu pełnym szafek. Gdy zaglądniesz do środka, okaże się, że w walizce znajduje się tylko karton papierosów. Chemikalia zniknęły. Wytyczne zadania każą się zgłosić do Chompsa Lewisa, by dowiedzieć się, gdzie zniknęła zawartość.

W moim przypadku mężczyzna stał niedaleko drogi przebiegającej koło Sloan. Dowiesz się od niego, że zawinił Tyrone, dostawca chemikaliów z Primm. Trzeba mu złożyć wizytę. Znalazłem go w namiocie znajdującym się w części miasta kontrolowanej przez RNK.

Mężczyzna kradnie zapasy RNK i boi się zostać przyłapanym przez przełożonych. Można go przekonać, by wznowił dostawy na kilka sposobów. Po pierwsze kapsle – potrzeba ich 300. Po drugie siła – trzeba mieć 7 punktów. Można też użyć Retoryki (40) lub Handlu (35). Istnieje również możliwość dokonania kradzieży.

Gdy wejdziesz w posiadanie chemikaliów, możesz je po prostu zwrócić Melissie, co zakończy zadanie.
Opcjonalnie możesz donieść porucznikowi Hayes’owi o przemycie. Również zakończysz zadanie. Możesz jeszcze wydać Chompsa lub skłamać, że nie wiesz o żadnych innych zamieszanych w to osobach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.