Pójdziemy wszyscy razem

Kiedy zapytasz sierżanta Astora z Camp Searchlight o to, czy ktoś przeżył atak Legionu, opowie Ci o swoich przyjaciołach, którzy zostali zamienieni w Ghule i błąkają się po mieście. Poprosi, byś skrócił ich cierpienia. Jako dowód wykonanej misji, masz dostarczyć 10 nieśmiertelników.

Zanim ruszysz na zbiory, zażyj Rad-X – w mieście są jeszcze ślady promieniowania. Nieśmiertelniki znajdują się tylko w ciałach Ghuli żołnierzy. Świecące oraz zdziczałe Ghule ich nie posiadają. Dziewięć nieśmiertelników znajdziesz w Ghulach błąkających się po terenie miasta. Zazwyczaj blisko barykad zbudowanych z worków.

Jeśli nie chce Ci się walczyć, możesz aktywować wieżyczki. Terminale znajdują się w zawalonych budynkach niedaleko wejścia do miasta i są zabezpieczone przeciętnym hasłem. Odradzam to jednak, ponieważ znacznie trudniej szuka się ciał niż żywych celów.

W południowo-zachodniej części miasta znajduje się dom, do którego można wejść. W środku znajdziesz szeregowego Edwardsa, który ma ostatni nieśmiertelnik. Można mu go ukraść, albo go zabić. Możesz też namówić go, by opuścił Searchlight – odejdzie zostawiając śmiertelnik. Posiadając 60 Retoryki namówisz go, by zaatakował Astora. Możesz go zastraszyć (7 Siły), by oddał Ci blaszkę. Da się też przekonać Astora (7 Inteligencji), by pozwolił szeregowemu dołączyć do swojego oddziału.

Niektóre z tych możliwości są dostępne dopiero, gdy porozmawiasz z Astorem na temat Ghula, a następnie rozmówisz się z samym mutantem.

Gdy zwrócisz blaszki Astor’owi zadanie się zakończy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.