Fallout – Children Of The Apocalypse

Przegląda wpis 1 (z 1 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #10145
  Kubeusz
  Participant

  Children of the Apocalypse to dwie krótkie (raptem 6-7 misji) kampanie do Fallout Tactics. Wcielamy się w szeregowego żołnierza tytułowe organizacji, która chce odbudować cywlizację w powojennym świecie. Wschodnie Bractwo Stali oraz bandyci są naszymi antagonistami.

  Pierwsza część, huh, powiedzmy sobie szczerze jest bez szału. Twórcy mieli kilkanaście lat jak robili poszczególne misje (dopiero po jakimś czasie została dodana fabuła i zostało to wydane jako kampania) i to widać. Mapy są małe, proste, ubogie w detale. Plus jest taki, że są pełne wrogów, więc jeśli ktoś lubi oglądać animacje śmierci z Tacticsa to tutaj ma ku temu wiele okazji. Widać, że to była w dużej mierze zabawa czeskich fanów (przeglądając tamtejsza ekipę http://madbrahmin.cz/index.php?dir=vaultmaster&id=vaultmasteri wiele ksywek się przewija w grze). Ja mimo wszystko fajnie się bawiłem, fajna rozpierdolka na prostych mapach.

  View post on imgur.com

  Druga część, nooo tutaj już widać progres. Mapy są większe, lepsze, bogatsze w szczegóły. Jest fabuła i mnóstwo akcji. Poniżej klika screenshotów, które pozwoliłem sobie podlinkować z nma:

  View post on imgur.com

  View post on imgur.com

  View post on imgur.com

  Na koniec, powiem tylko, że miała być trzecia kampania, jednak nie została ukończona. Jednak Reinar (jeden z twórców) po krótkiej wymianie zdań i pograniu w pierwszą kampanię, postanowił dokończyć to co zaczął lata temu i niedługo (może jeszcze w grudniu) pojawi się nowy mod. Nieco wyewoluował i nie będzie to CotA3, a osobna kampania – Crusade. Ale to już wpis na osobny temat.

  Poniżej linki do modów i spolszczeń (dwóch kampanii oraz samego Tacticsa gdyby ktoś posiadał w wersji angielskiej). Instrukcje instalacji znajdują się w odpowiednich paczkach. To tyle, miłej gry.

  https://yadi.sk/d/oMjb0gJESPbWTg?w=1
  https://mega.nz/folder/5o4SlKLQ#TzLNGVcPiSx83RPFEoAxpQ

Przegląda wpis 1 (z 1 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.