Miesiąc miodowy Aba Daby

Diane z Wytwórni narkotyków Red Rock ma dla Ciebie pracę. Wykonując pierwsze zadanie masz udowodnić swoją wartość. Chodzi o odnalezienie zaginionego posłańca. Kilka dni temu wyruszył z dostawą i nie wrócił. Po prostu idziemy tam, gdzie wskazuje nam kompas, czyli do Zatoki Cottonwood.
Anders wisi na krzyżu przy drodze prowadzącej do Zatoki. Miejsce jest oddalone od głównego obozowiska, więc nawet jeśli nie lubisz się z Legionem, nie musisz obawiać się spotkania z jego członkami.
By kontynuować zadanie musisz go uwolnić albo zabić. W tym drugim przypadku trzeba będzie albo okłamać Dianę, albo wmówić jej, że tylko próbowałeś skrócić cierpienia mężczyzny.

Za uwolnienie Andersa dostaniesz kapsle, albo przepis na Turbo.

Dostarczamy paczki

Następne zadanie jest banalne. Trzeba tylko dostarczyć paczkę Don’owi Hostetler’owi z Karmazynowej Karawany. Ruszaj więc do siedziby Karawany. Don powinien się znajdować w baraku o nazwie Biuro Karmazynowej Karawany. Po przekazaniu paczki można wracać po zapłatę.

Ostatnia dostawa jest bardziej skomplikowana. Trzeba dostarczyć paczkę Ścigaczowi, przywódcy Bestii z Krypty 3. Diana da Ci prosty pancerz Wielkich Chanów. Ma on zagwarantować nietykalność w samej Krypcie… ale nie przed nią.

By dostać się do samej Krypty, najpierw zlokalizuj Zachodnie wejście do ruin południowego Vegas. Oczywiście wejdź do środka. Musisz być przygotowany na Bestie kryjące się w ruinach zniszczonych budynków.

Kiedy staniesz przed Kryptą, dobrym pomysłem będzie ubranie otrzymanego pancerza Chanów. Drzwi do Krypty otworzysz za pomocą panelu po lewej ich stronie. W środku powita członek gangu i poinstruuje, jak dojść do Ścigacza. Teraz już tylko wystarczy przekazać mu paczkę. Możesz też sprzedać mu trochę swojego zapasu prochów.

Po powrocie do Diany, ta poprosi o nauczenie Jacka nowych przepisów. Wydaje mi się, że potrzeba przynajmniej 50 Nauki, by ukończyć to zadanie. Można wtedy nauczyć Jacka produkcji Żylety, Imprezowych Mentatów i Rakiety. Jest to minimum potrzebne, by zaliczyć zadanie. Ucząc go tych trzech przepisów sprawisz też, że mężczyzna nauczy Cie Sztuczki Chanów. Specjalnego ataku wręcz, który na chwile sprawia, że przeciwnik traci orientację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.