Pojedynek w Boulder City

W Boulder City spotykasz Porucznika Monroe. To on niego można otrzymać zadanie. Polega ono na uwolnieniu z niewoli dwóch żołnierzy RNK. Pojmali ich Wielcy Chanowie. Zaraz obok porucznika znajduje się wejście do Ruin Boulder City. Skorzystaj z niego. Zaraz po wejściu zauważysz kilku żołnierzy RNK czekających, by Cię wspomóc w razie kłopotów. Jeśli nie naraziłeś się Wielkim Chanom możesz chodzić po tej lokacji bez problemu. Jeśli jesteś ich wrogiem… no cóż – wiesz już jak uwolnić jeńców.

Musisz wejść do Kryjówki Wielkich Chanów. W środku jest Jessup – lokalny szef gangu. Okazuje się, że gość Cię poznaje – czyli Twoje poszukiwania Benny’ego w końcu przynoszą jakieś rezultaty. Dowiesz się, że Benny zabrał Platynowy Szton i prawdopodobnie ukrył się gdzieś na Stripie. W tym momencie kończysz zadanie wątku głównego Tędy poszli i rozpoczynasz nowe – Dzyń Dzyń. Trzeba jednak zająć się uwolnieniem zakładników.

Możesz wystrzelać Wielkich Chanów, przekupić strażników RNK, by ich puścili wolno lub użyć Retoryki (45) i przekonać Jessupa by zwrócił zakładników, a Ty w zamian namówisz siły RNK do puszczenia Chanów wolno.

Ja wybrałem tą ostatnią opcję. Od Jessupa dostałem Zapalniczkę Benny’ego, z rekomendacją, by wsadzić mu ją w tyłek. Zakładnicy zostali puszczeni wolno. Wróciłem do Porucznika Monroe, ale czekała mnie mała niespodzianka. Okazało się, że dostał rozkaz ataku na Chanów. Nieważne, czy wypuścili więźniów, czy nie. W tej chwili można zachęcić do ataku, albo wjechać porucznikowi na ambicję i namówić, by sprzeciwił się rozkazom. Tak też zrobiłem, dzięki czemu zyskałem pozytywną reputację u RNK i Chanów.

Zadanie wykonane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.