Szaleństwo, szaleństwo

Zadanie aktywujesz podczas spotkania z Neil’em – Super Mutantem zamieszkującym chatkę nieopodal Czarnej Góry. Zadanie będzie polegało na obaleniu rządów Tabithy, który rządzi Czarną Górą. Jeśli posiadasz co najmniej 50 punktów Retoryki, przekonasz Neila, by Cię wspomógł. Zadanie dobrze jest wykonywać jednocześnie z zadaniem Wizjer na zaślepkę, ponieważ ich cele są bardzo podobne.

Jeśli przekonałeś Neil’a do pomocy, musisz się z nim spotkać we wiosce u podnóża Góry. Ruszamy więc drogą przed siebie. Uważaj na Super Mutanty kręcące się w pobliżu drogi. Zwykłe zauważysz z daleka, Mrocznych dopiero, kiedy zaatakują. Im bliżej wioski, tym gorzej. W końcu napotkasz Super Mutantów Mistrzów.

Kiedy w końcu dotrzesz do wioski, porozmawiaj z Neil’em. Postanowi użyć małej dywersji, która moim zdaniem nie jest bardzo skuteczna… Ostatecznie chodzi o to, żebyś wszedł na teren stacji nadawczej znajdującej się na szczycie.

Teraz masz dwie drogi zakończenia zadania.

  • pójdziesz do budynku magazynowego i naprawisz zepsutego robota (wymagana Nauka 70) – Tabitha pojawi się, gdy wyjdziesz z naprawionym robotem, podziękuje za włączenie przyjaciela i odejdzie. Nagrodą jest pozytywna karma i klucz od Tabithy, dodatkowo od tej pory Mroczni nie będą atakować gracza niesprowokowani
  • udasz się do budynku antenowego – wyjdź drugimi drzwiami, podnieś klucz leżący pod schodami i wejdź na piętro, zabij Tabithę

W obu przypadkach zadanie się zakończy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.