Zajmij się swoimi sprawami

Po objęciu władzy w Bractwie Stali Hardin może uczynić Cię członkiem Bractwa. By zasłużyć na ten zaszczyt, masz udać się do sklepu rodziny Van Graff’ów i zabić wszystkich. Tylko Bractwo może posiadać przedwojenną technologię.

Rodzinę znajdziesz w budynku Silver Rush na terenie Freeside. Otwarta walka jest bardzo trudna – posiadają oni dobre pancerze i potężną broń energetyczną. Mogę się jednak podzielić z Tobą kilkoma pomysłami, na to, jak lekko się ich pozbyć.

Jeśli podczas tworzenia postaci wybrałeś cechę Dzikie Pustkowia, możesz wejść w posiadanie Blastera Obcych. Jak go zdobyć opisano w dziale poświęconym Broni unikalnej. Przy pomocy Blastera będziesz zabijać jednym strzałem, więc walka nie potrwa długo.

Można zastosować C-4. Wystarczy włożyć ładunki do kieszeni lub po prostu rzucić pod nogi osobom, których chcesz się pozbyć. Następnie znajdź jakiś ciemny kąt, wyciągnij detonator i odpal ładunki. Nie musisz tak zabić wszystkich. Chodzi o to, żeby osłabić nieco szeregi Van Graff’ów przed przystąpieniem do otwartej walki.

Osoby, które dobrze posługują się bronią energetyczną mogą rozważyć kradzież Miotacza Plazmy, który leży na ladzie sklepu. Jest to całkiem potężna broń, która w rękach osoby potrafiącej ją używać robi duże zniszczenia.

Pozostaje też możliwość sprawienia, by ktoś za Ciebie zabił całą rodzinę. Podczas wykonywania zadania Między wronami, które dostajesz od Glorii Van Graff, do sklepu będzie chciał wejść człowiek z pistoletem. Działając na rzecz rodziny, odmówisz mu wstępu. Jeśli go jednak wpuścisz, okaże się, że był on zamachowcem samobójcą i wysadzi się w środku, zabijając wszystkich. Ty będziesz musiał się pozbyć tylko strażnika stojącego przed sklepem i krzykacza na ulicy.

Zapewne sam wymyślisz inny sposób, który będzie Ci bardziej odpowiadał. Wszystko sprowadza się do tego, że Van Graff’owie mają zginąć, a Ty powrócić do Hardina. Zostaniesz członkiem Bractwa, dostaniesz pancerz wspomagany i będziesz mógł odbyć szkolenie, by wiedzieć, jak się nim posługiwać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.