Fallout New Vegas-Ghule

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #7094
  Deimon
  Participant

  Witam.
  Mam pytanie odnośnie modów na rasę do gry w temacie. Jaki mod najbardziej polecacie na granie ghulem?
  Znalazłem te 2 mody:
  http://www.nexusmods.com/newvegas/mods/35531/?
  http://www.nexusmods.com/newvegas/mods/56961/?
  i oba wydają się spoko, ale sądząc po screenach w pierwszym są tylko dwie fryzury do wyboru, a drugi jest za prosty i sam autor napisał, że nie za bardzo zna się na tworzeniu modów i mod może nie działać.
  Da się jakoś zmodyfikować pierwszy, żeby miał więcej fryzur? A może polecicie jakiś inny?
  Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

  #7103
  Drako_Schiffer
  Participant

  Przejrzałem, zainstalowałem, pograłem i powiem tak.

  Pierwsza modyfikacja będzie tą odpowiednią. Oprócz zmiany wyglądu postaci, dodaje także modyfikatory początkowe jak spadek Siły i Charyzmy dodając większy współczynnik do Wytrzymałości. Dodatkowo, tereny napromieniowane są czymś w rodzaju „terenów błogosławionych” w grach cRPG; wchodząc na nie, dostajesz pozytywne w większości zalety dla postaci. Nie sprawdzałem jednak czy ghul może umrzeć od promieniowania…

  Druga modyfikacja to sam wygląd, nie warto instalować. Jeśli szukasz realistycznego odzwierciedlenia ghula, to ta pierwsza modyfikacja jest najlepsza. Poszukam jeszcze innych modyfikacji, a nuż [widelec] coś ci poradzę.

  #7112
  Deimon
  Participant

  Dzięki wielkie. O tych „bonusach” to wiedziałem (były w opisie moda). Ghule nie mogą tutaj umrzeć od promieniowania. Ale promieniowanie ma też parę negatywnych efektów, ale te pozytywne raczej je przewyższają. Jak sytuacja z fryzurami w pierwszym modzie? Bo jedna to trochę słabo.

  #7118
  Drako_Schiffer
  Participant

  Oj, wydaje mi się że z fryzurami będzie problem. Chyba jedynie peruka będzie rozwiązaniem, o, na przykład tutaj. Niestety, pasują one do kobiecej postaci bardziej niż do męskiej…

  http://www.nexusmods.com/newvegas/mods/54083/?
  http://www.nexusmods.com/newvegas/mods/44044/?

  Czyli raczej słabo. 😀

  #7243
  Deimon
  Participant

  Odświeżam i mam małą prośbę. Jeśli ktoś z Was się na tym zna, to mógłby przerobić ten pierwszy mod tak, aby do wyboru było więcej fryzur? Albo chociaż dać linka do jakiegoś poradnika, lub powiedzieć jak to zrobić?

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.