Fallout: Sonora

Fallout: Sonora – nowy projekt twórców Fallout: Nevada

Od jakiegoś czasu twórcy popularnego moda Fallout: Nevada, pracują nad innym projektem. Nazywa się on Fallout: Sonora. Pierwsze wzmianki o tej grze pojawiły się na forum NMA już w roku 2017. Pesymiści powiedzą pewnie, że skoro było to dość dawno, to nie ma czym się podniecać. Okazuje się jednak, że twórcy moda co chwilę udostępniają jakieś materiały ze swoich prac. Na przykład kilka dni temu udostępnili jeden utwór z soundtracka, który przygotowują z myślą o Fallout: Sonora.

Akcja gry ma się rozgrywać na terenach częściowo pokrywających się z tym co można zobaczyć na prawej dolnej części mapy z Fallout 1. Pojawi się miasto Phoenix i Tucson.

Więcej informacji znajdziecie w temacie poświęconemu projektowi na NMA.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

7 komentarzy na temat “Fallout: Sonora – nowy projekt twórców Fallout: Nevada”

  1. 2017 to nie jest odległa data. Gdyby grę tworzyli od 2007 roku to obawy pesymistów mogłyby być uzasadnione.

  2. Odwodniłem się po przeczytaniu tego newsa 😀 Po Nevadzie, jestem pewien, że będzie to kolejna pełnoprawna odsłona, za to liczę na więcej smaczków i odniesień do new vegas 🙂

  3. @Stormer
    #1 sorry za „dablposta”
    #2 jakiś gościu założył temat na discordzie odnośnie tłumaczenia Sonory na angielski. Jak co to na discordzie prace nad tłumaczeniem wrą. Jak chcesz to oblookaj link do tego discorda gościu wrzucił go w kilku miejscach na NMA. Do tego discorda dołączył nawet kolo który podrzucił na NMA jakies kijowe tłumaczenie z google translate które przysparza wiecej problemów niż jest warte. Jakiś araneusz też chyba ziomek. Link do tłumaczenia z google translate wisi na jakimś polskim hostingu, tyle że jak wspominałem jest w ch*j niekompletne i zabugowane.
    Pozdro i sory za „dablposta”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.