Zadania poboczne

ATOMOWE TANGO WANG DANG

Zadanie otrzymasz od męskiej części bliźniaków Garret, prowadzących kasyno Atomic Wrangler. Musisz znaleźć trzy „osoby” do towarzystwa, dla bardziej zboczonych klientów.

Najpierw zajmiemy się Ghulem-kowbojem. Dokładniej Ghulicą. Znajdziesz ją w Fort Mormon na terenie Freeside. Musisz znaleźć Beatrix Russel. Ta znudzona życiem Ghulica przystanie na Twoją propozycję, jeśli: masz Handel lub Retorykę na poziomie co najmniej 35, posiadasz przy sobie butelkę Absyntu.

Złotoustym mówcą okaże się Stary Ben, który kręci się po Freeside. Do przekonania go potrzebujesz już Handlu na poziomie 50 punktów. Lepiej udać się do Santiago, który powinien się kręcić niedaleko Mick’a i Ralph’a.

Pozostało znalezienie seksbota. Musisz udać się do Cerulean Robotics, na terenie Freeside. W środku czeka na Ciebie kilka Olbrzymich szczurów. Nic wielkiego. Robota uruchomisz za pomocą terminalu. Jeśli masz za małą Naukę, w tym samym pomieszczeniu jest zamknięta szafka. Otwierając jej zamek, uzyskasz dostęp do karty dostępu do terminala.

Zaprogramuj seksbota. Uaktywni się i zaproponuje Ci wypróbowanie jego możliwości. Ja sobie odpuściłem – co innego, gdybym grał kobietą 😉 . Odeślij robota do Atomic Wranglera i pójdź tam zdać zadanie.

3 thoughts to “Zadania poboczne”

  1. Wzywam kelnera by wziął wino lub jedzenie, i gdy ten przychodzi zaczyna się z nim walka? Czy to jest wina towarzyszy czy to, że w dialogach ugadałem się też z Mortim o tym, że mu pomogę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.